zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Nawet 960 zł łącznej premii za Konto Jakże Osobiste Alior Banku!

Nawet 960 zł łącznej premii za Konto Jakże Osobiste Alior Banku!

22 mar 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Nawet 960 zł premii od Alior Banku!


Suma nagród do zdobycia:

  • 720 zł za 12 miesięcy aktywności
  • 240 zł za płatności mobilne przez 12 miesięcy

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta Aliora przygotowane jest na nowych klientów. Oznacza to, że aby skorzystać z okazji nie mozesz posiadać konta osobistego w Alior Banku od co najmniej 2 lat do daty przystąpienia do promocji.

Jak zgarnąć 720 zł od Alior Banku?

Do końca trwania promocji (31.05.2021) złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego z kartą płatniczą (warunek konieczny), a następnie w ciągu 30 dni podpisz umowę o konto. Posiadając aktywne konto przez kolejne 12 miesięcy spełniaj warunki aktywności:

  • 240 zł za wpływy na konto i transakcje bezgotówkowe:

zapewniaj wpływy o wartości min. 1500 zł miesięcznie i transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł;

  • 240 zł za płatności za autostrady i parkingi:

wewnątrz aplikacji mobilnej banku zapłać min. raz w miesiącu za przejazd autostradą, za parking lub za przejazd komunikacją miejską, a bank zwróci Ci max do 20 zł miesięcznie;

  • 240 zł za posiadanie produktu kredytowego:

przez 12 miesięcy posiadaj aktywny produkt kredytowy (kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową) i nie dopuszczaj do powstania przeterminowanego zadłużenia.

  • 240 zł za płatności mobilne:

po otwarciu Konta Jakże Osobistego jako jedną z korzyści wybierz 1% zwrotu za transakcje mobilne. Następnie płać zbliżeniowo telefonem w sklepach stacjonarnych, korzystając z Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub Blika. Alior Bank zwróci Ci 1% wartości transakcji, ale nie więcej niż 20 zł w miesiącu. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.05.2021.

Nagroda

Każde z cząstkowych 20 zł za aktywność otrzymasz na konto do końca kolejnego miesiąca od miesiąca spełnienia warunków 🙂

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie pobrana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

Ranking kont osobistych – Maj 2021!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)