zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Nawet 600 zł premii czeka na Ciebie w promocji BIZnest Konta dla firm!

Nawet 600 zł premii czeka na Ciebie w promocji BIZnest Konta dla firm!

10 lut 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Powróciła promocja darmowego BIZnest Konta dla firm! Zgarnij nawet 600 zł premii i korzystaj z darmowego terminala płatniczego.

Promocja BIZnest Konta z terminalem.

biznest

Do 600 zł premii z BIZnest Kontem

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Aby skorzystać z niej nie możesz posiadać BIZnest konta od co najmniej 24 miesięcy. Posiadanie jakiegokolwiek produktu dla klienta indywidualnego jak konto osobiste, czy oszczędnościowe nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak skorzystać z promocji i zgarnąć pierwsze 200 zł?

  1. Złóż wniosek o otwarcie BIZnest konta najpóźniej do 09.03.2020, a następnie podpisz umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 20.03.2020;
  2. Następnie spełnij te same warunki aktywności, aby za każdy z 4 miesięcy zainkasować po 50 zł premii. W sumie 200 ! Pamiętaj, że warunki dla pierwszego miesiąca aktywności musisz spełnić najpóźniej do 30.04.2020:

Zapewnij wpływ na BIZnest Konto w wysokości min. 2 000 zł i w tym samym miesiącu dokonaj przelewu do ZUS/US.

Jak dostać dodatkowe 400 zł?

  1. Podpisz umowę o terminal płatniczy First Data;
  2. Nie później niż w ciągu 30 dni od zawarcia umowy zapewnij wpływy na konto z tytułu rozliczania transakcji z terminala (na dowolną kwotę);
  3. Wyraź i utrzymaj zgody marketingowe;
  4. Wysokość premii za użytkowanie terminala uzależniona będzie od okresu, na jaki podpiszesz umowę:

12 miesięcy – 100
24 miesiące – 200
36 miesięcy – 300
48 miesięcy – 400

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 10.02.2020 do 09.03.2020 lub do wyczerpania limitu 300 rejestracji w promocji.

Nagroda

Wypłatę należnych premii za aktywność na koncie oraz używanie terminala płatniczego otrzymasz na otwarty w promocji rachunek firmowy najpóźniej do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona.

Pamiętaj, że premia w przypadku firm jest jej przychodem, a zatem obowiązek jej rozliczenia i odprowadzenia podatku spoczywa na przedsiębiorcy.

 ***

Ile kosztuje konto firmowe BIZnest Konto wraz z terminalem?

Konto firmowe w Nest Banku jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, co często nie zdarza się nawet w przypadku kont osobistych! Tak więc zapłacimy 0 zł za samo prowadzenie rachunku, oraz wydanie i obsługę karty debetowe, a także wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US. Opłacie nie podlegają również Wypłaty gotówki w dowolnej kwocie z każdego bankomatu na terenie RP.

Dodatkowo zakładając konto w tej promocji masz możliwości korzystania z z Terminala First Data przez 12 miesięcy za darmo do 100 tys. zł obrotu wykonywanego kartami. Aby zgarnąć pełną pule przewidziane premii musisz z niego korzystać przez 48 miesięcy. Ile zatem kosztuje terminal poza promocją? To już zależy od kosztu dzierżawy oraz prowizji od płatności kartą, które określone są indywidualnie w umowie z First Data Polska S.A.

Zobacz też, jak zgarnąć nawet 1050 zł premii w akcji Zgarnij Premię z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska!

w promocji konta firmowego

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)