zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Nawet 550 zł premii w limitowanej promocji eKonta mBank!

Nawet 550 zł premii w limitowanej promocji eKonta mBank!

25 kwi 2023 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł za otwarcie eKonta i aktywność, 150 zł za wykorzystanie metody selfie lub e-dowodu oraz 100 zł za konto dla dziecka. Dodatkowo limitowane 100 zł do Allegro lub Biedronki. Do tego procentowanie do 8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele do 50 000 zł!

450 zł łatwej premii!

Sprawdź, czy skorzystasz z okazji!

Z najnowszej promocji eKonta mBanku mogą skorzystać jedynie osoby, które nie posiadały, ani nie współposiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku od co najmniej 01.01.2020.

Jeśli chcesz założyć eKonto metodą na selfie to otwórz wniosek na telefonie i pobierz aplikację mBank. Za pomocą komputera założysz konto z kurierem lub na eDowód.

550 zł premii do zdobycia w limitowanej promocji eKonta mBank łatwiejsze niż myślisz:

100 zł do Biedronki lub Allegro
 • Najpóźniej do 31.05.2023 złóż wniosek o otwarcie eKonta mBank wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie gody na kontakt marketingowy. (Promocja nie dotyczy rachunków otwieranych wspólnie);
 • w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj jednorazowy wpływ min. 1000 zł;
 • w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym wykonaj min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK;
 • na wniosku o otwarcie rachunku wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.
200 zł
 • Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy spełnij warunek aktywności polegający na:

– zapewnieniu jednorazowego wpływu na rachunek kwotą nie niższą niż 1000 zł;

– wykonaniu min8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIKiem.

150 zł
 • Aby zyskać dodatkowe 150 zł wystarczy, że składając wniosek o eKonto skorzystasz z weryfikacji tożsamości „na selfie” lub poprzez e-Dowód. Przy tym drugim sposobie wymagane będzie zainstalowanie na swoim telefonie obsługującym technologię NFC aplikacji eDO App;
 • w miesiącu otwarcia eKonta lub do końca kolejnego musisz jeszcze wykonać min8 płatność kartą płatniczą(w tym telefonem) lub BLIKiem na dowolną kwotę;
 • do 7 dni od otwarcia eKonta zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł (może to być zwykły przelew z naszego innego konta, ale w innym banku niż mBank)
100 zł
 • Aby zyskać dodatkowe 100 zł wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego eKonta otworzysz swojemu dziecku eKonto Junior do 13 roku życia;
 • lub Twoje dziecko otworzy sobie eKonto możliwości do 17 roku życia.
Nagroda

Poszczególne części premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca. W przypadku 100 zł Do Allego lub Biedronki w formie kodu udostępnione będzie w formie kafelka mOkazji w serwisie transakcyjnym w sekcji Produkty > mOkazje i w aplikacji mobilnej w sekcji Usługi > mOkazje. mOkazja będzie dostępna przez 60 dni od jej wystawienia.

Złóż wniosek

Wskazówka!

 1. Jeśli nie chcesz pamiętać o konieczności spełnienia warunku aktywności dla uniknięcia opłaty za kartę płatniczą do eKonta to po otwarciu konta w promocji możesz ją zastrzec i zrezygnować z niej. Jest to możliwe, ponieważ zasady promocji dopuszczają spełnienie warunków transakcji przy użyciu wyłącznie BLIKA.
 2. Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz dodatkowe konto w innym banku i dzięki niemu wykonasz potrzebne przelewy. W ten sposób możesz skorzystać z kilku promocji i zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy! Po spełnieni warunku zapewnienia wpływów środki możesz ponownie przelać na dowolne konto.

8% do 50 000 zł przez 3 miesiące na Moje Cele!

Aby skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania na czas trwania depozytu musimy wykazać się aktywnością, która polega na zwiększaniu salda o przynajmniej 100 zł po każdym miesiącu (w przeciwnym razie cel będzie oprocentowany standardowo 0,5%). W promocji występują dwie wysokości oprocentowania oszczędności i to którą z nich zostaną objęte twoje oszczędności uzależnione jest od sposobu założenia konta:

 • 8% – przy otwarciu eKonta metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu
 • 7% – przy otwarciu eKonta w inny sposób

Czas trwania promocji

W promocji możesz wziąć udział najpóźniej do 31.05.2023. Nagroda dodatkowa (100 zł do Allegro lub Biedronki) ograniczone limitem 2500 sztuk.

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz nią transakcje o wartości min. 350 zł. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mniej, to za taką operację zapłacisz 2,50 zł.

 • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w mBanku od 01.01.2020.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpania limitu 2500 nagród, ale nie dłużej niż 31.05.2023.

Nagroda

550 zł premii + 8% na Moje Cele

Termin odebrania nagrody

Poszczególne części premii zostaną wypłacane do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część