100 zł nagrody od BZ WBK za średnią 4.0 na świadectwie szkolnym

Choć rok szkolny dopiero się rozpoczął, BZ WBK już kusi świetną ofertą. Za średnią min. 4.0 na świadectwie szkolnym zapłaci Ci nawet 100 zł! Poznaj szczegóły tej bardzo prostej promocji i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi.

BZ WBK promocja dla uczniów

Co możesz zyskać?

50 zł za okazanie świadectwa ze średnią min. 4.0 za poprzedni rok szkolny.
50 zł za uzyskanie średniej min. 4.0 w bieżącym roku szkolnym.

Razem możesz zgarnąć nawet 100 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci – (uczniowie ;-)) banku w wieku od 13 do 20 lat.
Osoba ta:

W wyniku klasyfikacji końcowej uzyskała z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią końcowych ocen klasyfikacyjnych co najmniej 4.0 (nie wlicza się zachowania). Uczniowi, który uczęszczał na dodatkowe zajęcia edukacyjne, religię lub etykę, do średniej ocen, o której mowa w pkt. d, wlicza się także końcowe oceny klasyfikacyjne uzyskane z tych zajęć.

Warunki promocji

Pierwsze 50 zł

Musisz posiadać lub założyć Konto Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK oraz okazać świadectwo za poprzedni rok szkolny (2016/2017) ze średnią min. 4.0 w dowolnej placówce tego banku.

Jeśli nie masz jeszcze konta w BZ WBK kliknij w zielony przycisk poniżej.

Załóż konto i weź udział w promocji!
Kolejne 50 zł

Możesz zgarnąć dodatkowe pieniądze jeśli na świadectwie za rok szkolny 2017/2018 również będzie średnia min. 4.0.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Konto jest nowe i dostępne w ofercie banku dopiero od września tego roku. Za jego prowadzenie nie zapłacisz nic. Jak to wygląda dalej?

0 zł za kartę pod warunkiem dokonania 5 transakcji kartą w miesiącu lub transakcji kartą na kwotę 500 zł, w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł. Możesz też wybrać stałą opłatę 3 zł.

0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach BZ WBK (w pozostałych bankomatach w Polsce 0 zł dla osób w wieku do 26 lat) oraz 0 zł za wpłaty na konto we wpłatomatach BZ WBK.

Dodatkowo za zapłacenie rachunków z konta (gaz, prąd, telewizja, internet) można zgarnąć 1% zwrotu na konto, a to nawet 25 zł w miesiącu i 300 zł zysku w roku.

Zobacz aktualną Tabelę Opłat i Prowizji >>

***

Mamy nadzieję, że promocja BZ WBK przypadła Ci do gustu. Załóż Konto Jakie Chcę i ciesz się dodatkowymi gratisami, bowiem do zgarnięcia jest 100 zł w gotówce oraz nawet 300 zł zwrotu w ciągu roku za opłacanie rachunków.

Wszystkim uczniom życzymy samych dobrych ocen w nowym roku szkolnym! 🙂

Załóż konto i weź udział w promocji!
Regulamin promocji >>

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here