Atrakcyjne lokaty w BGŻOptima

22 maj 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

BGŻOptima powraca ze swoimi lokatami i podwyższa ich oprocentowanie! Teraz możesz założyć Lokatę Bezkarną na 3,5% lub Bezkompromisową na 2,7% – w obu propozycjach z gwarancją wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania. Dowiedz się więcej i zobacz, ile możesz zarobić.

O lokatach

Ważne: Lokatę Bezkarną lub Bezkompromisową możesz otworzyć tylko i wyłącznie na etapie wnioskowania o darmowe konto oszczędnościowe (w tym momencie jego oprocentowanie wynosi 2,5%, możesz wpłacić na nie nawet 150 000 zł).

BGŻOptima – Lokata Bezkarna na 3,5%

Lokatę Bezkarną może założyć nowy klient, który w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy ramowej dotyczącej konta indywidualnego BGŻOptima nie był posiadaczem tego konta.

Klient może założyć tylko jedną taką lokatę (jeśli założysz Lokatę Bezkarną nie możesz skorzystać z Lokaty Bezkompromisowej).

Obowiązuje gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania lokaty przed czasem.

Oprocentowanie: 3,5% na stałe
Odsetki: 71,05 zł (kwota depozytu 10 000 zł, oprocentowanie 3,5%, okres deponowania 3 miesiące, kapitalizacja na koniec lokaty)
Kwota minimalna – 1000 zł, kwota maksymalna – 20 tys. zł
Okres: 3 miesiące

Załóż lokatę
BGŻOptima – Lokata Bezkompromisowa na 2,7%

Lokatę Bezkompromisową może założyć nowy klient, który w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy ramowej dotyczącej konta indywidualnego BGŻOptima nie był posiadaczem tego konta.

Klient może założyć tylko jedną taką lokatę (jeśli założysz Lokatę Bezkompromisową nie możesz skorzystać z Lokaty Bezkarnej).

Obowiązuje gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania lokaty przed czasem.

Oprocentowanie: 2,7% na stałe
Odsetki: 55,11 zł (kwota depozytu 10 000 zł, oprocentowanie 2,5%, okres deponowania 3 miesiące, kapitalizacja na koniec lokaty)
Kwota minimalna – 1000 zł
Kwota maksymalna – 100 000 zł
Okres: 3 miesiące

Załóż lokatę

Jak otworzyć lokatę?

Pamiętaj, że lokaty dedykowane są nowym klientom i można je otworzyć wyłącznie na etapie składnia wniosku o otwarcie indywidualnego konta oszczędnościowego np. Rachunek Smart w BGŻOptima.

Przygotuj:
* telefon komórkowy
* skan dowodu osobistego (dane muszą być wyraźne i czytelne)
* numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz przelew inicjujący
* dane adresowe (dane muszą się zgadzać z tymi z przelewu inicjującego)

Dokumenty

Tabela oprocentowania dla rachunków w ramach kont BGŻ Optima

***

Bez wątpienia nowe propozycje lokat od BGŻOptima są zachęcające. Możesz skorzystać z lokaty Bezkarnej na 3,5% lub Bezkompromisowej na 2,7%. Obie propozycje dają Ci gwarancję wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Daj nam znać, którą lokatę wybrałeś na [email protected] lub napisz wiadomość na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. 🙂

Komentarze (0)