zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Łatwe 100 zł za Konto Przekorzystne Banku Pekao!

Łatwe 100 zł za Konto Przekorzystne Banku Pekao!

2 gru 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Łatwe 100 zł premii w gotówce w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao! Załóż konto i spełniaj warunki aktywności przez 3 miesiące!

Łatwe 100 zł premii za Konto Przekorzystne!
Łatwe 100 zł

Kto może skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z promocji musisz być nowym klientem banku, co w rozumieniu regulaminu oznacza nieposiadanie żadnego konta osobistego Banku Pekao od 01.01.2019 do 30.09.2021.

Łatwe 100 zł za założenie konta i 3 miesiące aktywności:

  • Najpóźniej do 31.12.2021 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao SA wraz z kartą płatniczą za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;
  • Posiadając otwarty i aktywny rachunek najpóźniej do końca trzeciego miesiąca od założenia kont udaj się do placówki Banku Pekao, aby złożyć wzór własnego podpisu;
  • Dodatkowo w każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta spełnij warunki aktywności:

a) wykonaj min. 1 płatność kartą płatniczą Mastercard Debit FX lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę;

b) zapewnij min. 500 zł jednorazowego wpływu na konto;

c) złóż dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort w okresie uczestnictwa w promocji i nie odstępuj od niej przynamniej do dnia wypłaty premii.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja z premią 100 zł za założenie konta na selfie i aktywność trwa do 31.12.2021.

Nagroda

100 zł premii w gotówce otrzymasz na Konto Przekorzystne w zależności od dnia przystąpienia do promocji:

a) jeśli w październiku to do 28.02.2022;
b) jeśli w listopadzie to do 31.03.2022;
c) jeśli we grudniu to do 30.04.2022.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Zarówno osoby przed 26 rokiem życia, jak i starsze nie muszą spełnić żadnego warunku aktywności, aby rachunek był za 0 zł. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku karty płatniczej. Aby uniknąć miesięcznej opłaty 4 zł należy w miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta, PeoPay, Apple Pay lub Google Pay.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Darmowe przewalutowanie z Rewolucyjną Kartą!

Aby dokonywać płatności w EUR, GBP, USD, czy CHF nie potrzebujemy zakładać oddzielnych subkont dla tych walut. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i ściągnie należną kwotę z podstawowego rachunku złotowego przeliczając ją po kursach Mastercard bez dodatkowych prowizji banku i opłat za przewalutowanie.

Ranking kont osobistych

Dokumenty

Regulamin promocji 100 zł za Konto Przekorzystne
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)