zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Lampa sterylizująca Sanogama i 50 zł do Biedronki w promocji konta Banku BNP Paribas!

Lampa sterylizująca Sanogama i 50 zł do Biedronki w promocji konta Banku BNP Paribas!

11 sty 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Lampa sterylizująca Sanogama o wartości 449 zł i bon 50 zł do Biedronki do zdobycia w najnowszej promocji Konta Otwartego na CIebie Banku BNP Paribas!

Lampa sterylizująca Sanogama od BNP Paribas!

Lampa sterylizująca

Atrakcyjna nagroda tylko dla nowych klientów

Promocja konta osobistego w Banku BNP Paribas ponownie skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Według regulaminu są to wciąż osoby nieposiadające konta osobistego w Banku BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Banalne warunki przyznania nagrody:

  1. Do końca 19.01.2021 zaznaczając wszystkie zgody marketingowe i akceptując regulamin akcji zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas;
  2. Najpóźniej do 26.01.2021 podpisz umowę o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN;
  3. posiadając aktywne konto spełniaj warunki aktywności,

Aby otrzymać lampę sterylizacyjną Sanolight UV TH-UVC-10:

do końca stycznia wykonaj przynajmniej 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej oraz zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.

Aby zgarnąć 50 zł do wydania w Biedronce:

do końca lutego wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz ponownie zapewnij wpływy na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 19.01.2021, ale nie dłużej niż do rejestracji 1000 uczestników w promocji.

Kiedy premia?

Informację o przyznaniu pierwszej premii otrzymasz we wiadomości email najpóźniej do 15.02.2021, a drugiej do 26.03.2021.

Lampę firmy Sanogama o wartości 449 zł otrzymasz do końca lutego, zaś kod o wartości 50 zł do Biedronki do końca marca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

Czym są lampy sterylizacyjne?

Lampy sterylizacyjne to bakteriobójcze narzędzia pomagające utrzymanie pomieszczeń w czystości. Lampy firmy Sanogama emitują promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które nieodwracalnie usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby i inne drobnoustroje oraz dezynfekuje powietrze, podłogi i wszelkie powierzchnie.

Promieniowanie UV-C zabija ponad 99,9% wirusów. Dodatkowo lampa emituje OZON, który jest jednym z najbardziej znanych środków dezynfekujących. Warto pamiętać, że na czas pracy takiej lampy w pomieszczeniu nie mogą znajdować się ludzie, zwierzęta i rośliny.

***

Jeśli wolisz gotówkę zamiast prezentu, to sprawdź koniecznie promocję konta osobistego Banku BNP Paribas z premią 250 zł w gotówce!

250 zł w gotówce

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)