Kup butelkę płynu do płukania Coccolino i odbierz 10 zł zwrotu za zakupy!

Aby skorzystać z tej ciekawej promocji wystarczy, że dokonasz zakupu wybranego produktu Coccolino za min. 10 zł i zarejestrujesz swój zakup na stronie www poświęconej akcji.

Coccolino

Coccolino

Co możesz uzyskać?

Zwrot 10 zł za zakupy dowolnego płynu do płukania z listy, którą znajdziesz => TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup wybrany produkt marki Coccolino za 10 zł z listy zamieszczonej w regulaminie akcji;
  2. Zachowaj paragon i zarejestruj go na specjalnie dedykowanej stronie www => TUTAJ;
  3. Zarejestrowanie się w promocji polega na wypełnieniu krótkiej ankiety, podania danych zakupowych, danych osobistych oraz potwierdzeniu wzięcia udziału w akcji;
  4. Oczekuj 10 zł zwrotu na podane przez Ciebie konto bankowe.

 

Nagroda i czas trwania promocji

Zwroty promocyjne będą dokonywane najpóźniej do 31.07.2018. Akcja trwa do końca miesiąca tj. 30.06.2018.

Dokumenty:

Regulamin promocji

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

    • Dziękujemy za informację. Otrzymaliśmy wiadomość od organizatora akcji, iż obecnie ma on problemy techniczne z serwerem i faktycznie nie można teraz zgłosić swojego zakupu w akcji promocyjnej. Organizator już pracuje nad rozwiązaniem problemu przy czym zapewnił, że pula nagród w tej sytuacji pozostaje bez zmian, więc jak tylko będzie można skorzystać z promocji proszę ponowić proces rejestracyjny.

  1. nie wiem jak u innych ale u mnie nie idzie wgrać paragonu,bez przerwy wychodzi że ”nie można pobrać zdjęcia” to jakieś kpiny

    • Szanowna Pani, skontaktowałem się z organizatorem akcji i otrzymałem wyjaśnienie, iż obecnie ma on problemy techniczne z serwerem i faktycznie jest problem ze zgłoszeniem zakupu w akcji promocyjnej. Organizator już pracuje nad rozwiązaniem problemu przy czym zapewnił, że pula nagród w tej sytuacji pozostaje bez zmian, więc jak tylko będzie można skorzystać z promocji proszę ponowić proces rejestracyjny.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here