zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Wypełnij konkursowy wniosek kredytowy FinAi i wygraj Toyotę AYGO!

Wypełnij konkursowy wniosek kredytowy FinAi i wygraj Toyotę AYGO!

24 sty 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek kredytowy FinAi i wygraj Toyotę AYGO lub setki innych atrakcyjnych nagród! Pozostałe nagrody to między innymi nowoczesne smartfony, telewizory, hulajnogi i bony do Allegro.

Weź kredyt w FinAi i wygraj Toyotę AYGO

aygo

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem Konkursu może być jedynie pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i legitymująca się dowodem osobistym RP. W Konkursie nie mogą brać udziału osoby, które zarejestrowały się na Platformie przed dniem rozpoczęcia Konkursu.

Jak zgarnąć nagrodę?

  • Zapoznaj się z treścią Regulaminu i zaakceptuj ją;
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych na cel Konkursu, a także na cel Projektu;
  • zarejestruj się i nie usuwaj konta przez cały czas trwania Konkursu;
  • wypełnij zadania konkursowe, w tym podaj wszystkie informacje wymagane na danym etapie w usłudze PIK oraz informacje, których podanie uprawnia do grania o nagrody;
  • udziel odpowiedzi na pytanie w Konkursie: „Co, według Ciebie, banki powinny poprawić i dlaczego?”, o maksymalnej długości 300 znaków, wliczając spacje („Zgłoszenie Konkursowe”).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Konkurs trwa do 27.01.2019.

Nagroda

Nagrodami w Konkursie są:

a) 100 x bon na zakupy na platformie handlowej Allegro, znajdującej się na stronie www.allegro.pl o wartości 100 zł każdy („Nagroda I Stopnia”);
b) 50 x głośnik JBL FLIP 3 lub rodzajowo podobny, o przybliżonej wartości 300 zł każdy („Nagroda II Stopnia”);
c) 1 x telewizor Samsung 55’’ UHD lub rodzajowo podobny, o przybliżonej wartości 2050 zł („Nagroda III Stopnia”);
d) 1 x samochód osobowy marki Toyota Aygo lub rodzajowo podobny, o przybliżonej wartości 35.000 zł („Nagroda IV Stopnia”);
e) 10 x hulajnoga elektryczna, o przybliżonej wartości 550 zł każda lub 5 x smartphone Samsung Galaxy S8 PLUS lub rodzajowo podobny, o przybliżonej wartości 2000 zł każdy („Nagroda Specjalna”).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Wybór laureatów zostanie dokonany w ciągu 14 dni od dnia zakończenia Konkursu. Organizator poinformuje laureatów Konkursu o wyborze ich Zgłoszeń Konkursowych i przyznanych Nagrodach w ciągu następnych 14 dni drogą poczty elektronicznej.

Organizator zastrzega sobie również możliwość kontaktu telefonicznego z laureatami Konkursu. W tym samym terminie Organizator ogłosi wyniki Konkursu na swojej stronie internetowej.

***

 ***

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)