zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto Przekorzystne dla Młodych teraz z premią 200 zł!

Konto Przekorzystne dla Młodych teraz z premią 200 zł!

10 gru 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Załóż Konto Przekorzystne dla Młodych Banku Pekao za pomocą aplikacji mobilnej albo strony internetowej i zgarnij do 200 zł premii!

Teraz oferta Konta Przekorzystnego dla Młodych z premią 200 zł!

dla młodych

Konto Przekorzystne dla Młodych z premią 200 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Nowy klient to taki, które nie posiadał, ani nie współposiadał żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao w terminie 01.01.2018 do 30.09.2019.

Co zrobić, aby zgarnąć nie 100 zł, a 200 zł premii?

  1. Najpóźniej do 31.12.2019 otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową lub aplikacją Pekao24 za pomocą aplikacji PeoPay lub strony internetowej;
  2. Ważne jest, aby weryfikacji tożsamości dokonać za pośrednictwem selfie , a samą umowę podpisać zdalnie;
  3. Następnie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta należy spełnić warunki aktywności polegające na zapewnieniu pojedynczego wpływu zewnętrznego min. 500 zł oraz wykonaniu przynajmniej jednej transakcji kartą lub aplikacją.
  4. Powtórz te czynności w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych, aby zgarnąć w sumie 200 zł premii w gotówce. Pierwsze 100 zł otrzymasz już do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta, zaś kolejne 100 zł najpóźniej do 29.05.2020.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 07.10.2019 do 31.12.2019.

Nagroda

Wypłata pierwszej premii w wysokości 100  nastąpi do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do Promocji w formie przelewu na promocyjne Konto. Natomiast kolejne 100 otrzymasz najpóźniej do 29.05.2020.

Pamiętaj, aby czasu odebrania ostatniej nagrody nie zamykać, ani nie wypowiadać umowy o prowadzenie promocyjnego konta.

Rekordowe 3% na Koncie Oszczędnościowym

Oprócz 200 premii w gotówce oraz darmowego prowadzenie konta dla osób do 26 roku życia Bank Pekao przygotował dodatkowy bonus – oprocentowanie 3% na Koncie Oszczędnościowym do 30 tys. zł przez 6 miesięcy!

Aby skorzystać z tego profitu należy być nowym klientem, który definiowany jest jako osoba, która w okresie 01.07.2018 do 20.09.2019 nie posiadała ani nie współposiadała rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej. Szczegółowe warunki tej promocji znajdziesz w regulaminie poniżej.

***

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

0 zł za przewalutowanie!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Zobacz też jak zdobyć również 200 zł premii zakładając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i spełniając proste warunki aktywności!

zgarnij 200 zł

Dokumenty

Regulamin promocji 200 zł
Regulamin promocji 3% na Koncie Oszczędnościowym
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A.

Komentarze (0)