zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto Przekorzystne Banku Pekao powróciło z premią 100 zł!

Konto Przekorzystne Banku Pekao powróciło z premią 100 zł!

3 wrz 2018 4 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Przekorzystne Banku Pekao z Kartą to idealna propozycja dla osób podróżujących. Właśnie powróciła promocja tego konta tym razem z premią 100 zł!

Konto Przekorzystne Banku Pekao z premią 100 zł

Konto Przekorzystne Banku Pekao

100 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z tej popularnej promocji musisz być nowym klientem, to znaczy osobą, która nie posiadała żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao od 01.07.2018 do 31.08.2019. Posiadanie innych produktów banku, w tym konta oszczędnościowego, nie wyklucza z uczestnictwa.

Jak skorzystać z promocji?

 1. W czasie trwania promocji złóż wniosek oraz otwórz rachunek Konto Przekorzystne wraz z Kartą Debetową (najpóźniej do 30.09.2019). Promocja dotyczy kont zakładanych w całości droga online. Jeśli w trakcie składania wniosku wybierzesz opcję finalizacji umowy w placówce, wówczas Twoje konto nie będzie kwalifikowało się do premii.
 2. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy spełnij oba poniższe warunki aktywności:
 • zapewnij jednorazowy wpływ na Konto w wysokości min500  (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów)
 • wykonaj minjedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay (poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30.09.2019 lub osiągnięcia limitu 10 000 promocyjnych kont.

Nagroda

Nagroda w postaci 100 premii otrzymasz najpóźniej do 45 dni od zakończenia okresu przystępowania do promocji, czyli do 14.11.2019. Przelew otrzymasz na otwarte konto promocyjne.

Poza premią pieniężną dodatkowym bonusem jest oprocentowanie w wysokości 3% przez 180 dni i do kwoty 30 000 zł! Wystarczy, że najpóźniej do 30.09.2019 otworzysz Konto Oszczędnościowe.

***

Czy Konto Przekorzystne Banku Pekao faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Kartą będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

0 zł za przewalutowanie!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Sprawdź też promocję Konta osobistego 360 w Millennium Banku, w której łatwo możesz zdobyć aż 200 zł premii!

Dokumenty

Regulamin promocji 100 zł premii z Kontem Przekorzystnym
Regulamin promocji 3% na Koncie Oszczędnościowym
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 4)

 • Jola 1 października 2019 0

  Samo konto jak i aplikacja mobilna na duży plus. Co prawda wydaje mi się, że nagroda nie jest tutaj najważniejsza ale mieć stówkę, a nie mieć … ; ) nagroda już na koncie także wszystko na plus

 • tomak 2 października 2019 0

  Dla mnie najważniejsze były warunki oferowane na koncie, a premia… jakby jej nie było to bym też założył. Ale widziałem dzisiaj, że się pojawiła dodatkowa 100 na koncie jakiś czas temu więc miło.

 • Michalina 4 października 2019 0

  @tomak wiadomo zawsze darmowa kaska cieszy, nawet na głupią kolację można wyjść czy do kina 😉 Dobrze, że takie promocje są organizowane, to klientów dodatkowo sobie ściągają.
  @Jola Dla mnie warunki konta są bardzo spoko, do tego te 3% to już w ogóle bajka. Lubię takie oferty 😀

 • Monika 7 października 2019 0

  @Jola ta stówka to taki miły dodatek do konta po prostu 🙂 @tomak miałam to samo. Zależało mi na płynnie działającej apce mobilnej i mam to, czego chciałam 😉