zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto oszczędnościowe w Getin Bank 2,7% teraz do nawet 400 tys. zł!

Konto oszczędnościowe w Getin Bank 2,7% teraz do nawet 400 tys. zł!

6 kwi 2019 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto oszczędnościowe w Getin Bank na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,7% przez 3 miesiące teraz nawet do 400 tys. zł! Oszczędzaj bez wychodzenia z domu!

Konto oszczędnościowe w Getin Bank

Konto oszczędnościowe w Getin Bank

Dla kogo 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na Nowe Środki Getin Banku jest jednym z tych kont oszczędnościowych, do którego założenia wymagane jest posiadanie konta osobistego w tym samym banku. Ponadto oprocentowanie nie będzie dla Ciebie dostępne, jeśli posiadasz wciąż aktywny depozyt korzystając z poprzedniej edycji promocji.

Jak skorzystać z okazji?

Promocyjnym oprocentowaniem objęte mogą zostać jedynie nowe środki (oszczędności, które zostaną zdeponowane na rachunku po 31.03.2020) do maksymalnej w tej edycji kwoty 400 000 . Oszczędności te będą dla nas pracowały przez maksymalnie 3 miesiące z oprocentowaniem 2,7% w skali roku przy miesięcznej kapitalizacji odsetek.

Posiadając już dowolne Konto Osobiste w Getin Banku otwórz promocyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe pamiętając o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych i przelej zadeklarowaną kwotę oszczędności. Co ciekawe, masz możliwość zwiększenia kapitału podczas całego okresu trwania umowy.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Z promocji możesz skorzystać od 06.04.2020 do 05.05.2020.

***

Konto Proste Zasady w promocji z premią do 900 zł

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w Getin Banku, to koniecznie skorzystaj z trwającej cały czas promocji z możliwością zgarnięcia 100 zł na zakupy w Decathlonie oraz do 800 zł premii w programie poleceń!

Aby otrzymać premię 100 zł do wydania w Decathlonie wystarczy, że otworzysz konto, zaakceptujesz zgody marketingowe oraz spełnisz proste warunki aktywności w kolejnych trzech miesiącach od otwarcia konta.

Zwiększ swoją premię o kolejne 800 polecając Konto Proste Zasady max. 10 osobom. Wystarczy, że przekażesz nowemu klientowi swój kod polecenia, który znajdziesz na swoim koncie po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej Getin Banku.

polecaj konto

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Ile kosztuje Konto Proste Zasady w Getin Banku?

Samo prowadzenie Konta Proste Zasady może być całkowicie darmowe, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność bezgotówkową albo BLIKiem na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku opłata za konto może wynieść 8 zł miesięcznie.

Dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia prowadzenie Konta jest bezwarunkowo darmowe.

A teraz miła niespodzianka. Wyrobienie i posiadanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie RP jest bezwarunkowo darmowe!

***

Jeśli chcesz zarobić jeszcze więcej na oszczędzaniu to koniecznie sprawdź aktualną ofertę Lokaty na Nowe Środki Getin Banku z oprocentowaniem 2,3% do 400 tys. zł przez 3 miesiące!

zarabiaj na lokacie

Dokumenty

Tabela opłat i prowizji
Regulamin „Na Nowe Środki”

Komentarze (komentarzy: 2)

 • _kacper 6 kwietnia 2020 0

  Witam
  Gdyby ktoś jeszcze nie miał tu konta a chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej VII Edycji: SR7FM3
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 • Paweł 7 kwietnia 2020 0

  Promocja spełnij warunki promocji i odbierz 50 zł. Zapraszam do najnowszej edycji VII

  Kod: 6JZXR8

  Spełniam wszystkie warunki.
  Dziękuje i pozdrawiam