zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Getin Bank oferuje Konto Oszczędnościowe Na Nowe Środki z oprocentowaniem 3% przez 3 miesiące i do max. 200 tys. zł!

Getin Bank oferuje Konto Oszczędnościowe Na Nowe Środki z oprocentowaniem 3% przez 3 miesiące i do max. 200 tys. zł!

12 czea 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Oszczędnościowe w Getin to idealny sposób na oszczędzanie metodą małych kroków. Oznacza to, że miesięcznie możesz odkładać tyle środków, ile chcesz i korzystać z wysokiego oprocentowania przez 3 miesiące. Ważne, aby oszczędności wpływały regularnie.

konto oszczędnościowe

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta promocyjna skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku. Aby z niej skorzystać musisz jednak być posiadaczem konta osobistego w Getin Banku. Jeśli takiego nie masz, to w kilku krokach możesz złożyć wniosek o jego otwarcie.

Ważne: Promocją objęte są wyłącznie indywidualne konta oszczędnościowe, a więc jeśli posiadasz konto wspólne, wówczas nie będziesz mógł skorzystać z oprocentowania!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wypełnij wniosek w 5 minut, a potwierdzenie otrzymasz na podany adres e-mail. W ciągu 24 godzin bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i przyjęcie wniosku.
  2. Podpisz umowę. O wysłaniu umowy kurierem zostaniesz poinformowany e-mailem i SMS-em. Kurier skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin wizyty. W ustalonym terminie kurier dostarczy do podpisu umowę.
  3. Zaloguj się i korzystaj z konta! Po dostarczeniu Twojej umowy do banku Twoje konto zostanie aktywowane. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem i SMS-em. Jednocześnie otrzymasz dane do logowania do Bankowości Internetowej, Mobilnej i Telefonicznej.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 11.06.2018 do 31.07.2018.

Profity

W ramach tej promocji możesz zyskać nawet do 3% do maksymalnej kwoty 200 tys. zł przez 3 miesiące! Oprocentowane są tylko Nowe Środki tzn. takie, które pojawiły się na Twoim koncie od dnia 06.06.2018. W przypadku osób, które dopiero zakładają konto osobiste w Getin Banku oczywiście wszystkie środki będą traktowane jako nowe. Jeśli natomiast jesteś obecnym klientem banku, to wówczas stan środków na koncie oszczędnościowym i produktach depozytowych w dniu 06.06.2018 musi być utrzymywany. Oprocentowaniu polegają bowiem wszystkie środki powyżej tego stanu!

***

konto oszczędnościowe

Wraz z kontem osobistym w Getin Banku otrzymasz:

  • 0 zł za prowadzenie Konta
  • 0 zł za prowadzenie Konta Oszczędnościowego
  • 0 zł za bankowość internetową
  • 0 zł za miesięczną obsługę Karty

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji
Tabela Oprocentowania

Komentarze (0)