zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Załóż konto osobiste BNP Paribas i zgarnij roczny abonament Medicover!

Załóż konto osobiste BNP Paribas i zgarnij roczny abonament Medicover!

14 paź 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i zgarnij nawet roczny abonament opieki zdrowotnej w Medicover o wartości 1 188 zł.

Medicover z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas

Medicover

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas z pakietem Medicover

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, to znaczy osób które nie posiadały i nie posiadają żadnego konta osobistego w BNP Paribas od przynajmniej 9 miesięcy.

Jakie są zasady promocji?

  1. Najpóźniej do 31.10.2019 złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie poprzez dedykowaną stronę promocyjną;
  2. Pamiętając o konieczności nadania PINu najpóźniej do 07.11.2019, podpisz umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej BNP;
  3. Aby zdobyć pakiet medyczny Medicover na styczeń wystarczy, że w listopadzie otworzysz wspominane konto oraz dokonasz transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 ;
  4. Aby zapewnić sobie pakiet opieki na każdy następny miesiąc (do grudnia 2020 włącznie) musisz miesiąc wcześniej (począwszy od grudnia 2019, a skończywszy na październiku 2020) ponownie dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 oraz zapewnić wpływy na konto na kwotę co najmniej 1 200 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania konkursu

Promocja trwa do 31.10.2019 lub wcześniej jeśli zostanie osiągnięte 1200 rejestracji w promocji.

Nagroda

Nagrodą w akcji jest pakiet medyczny Medicover na 12 max. miesięcy o wartości 1 188 . Pakiet na każdy miesiąc o jednostkowej wartości 99 począwszy od stycznia 2020 do grudnia 2020 (włącznie) otrzymasz za spełnienie warunku aktywności miesiąc wcześniej.

Harmonogram:

Medicover

Harmonogram przyznania nagrody

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

Sprawdź też promocję Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas z premią 350 zł!

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)