zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto osobiste Credit Agricole z premią do 250 zł! (wstrzymane)

Konto osobiste Credit Agricole z premią do 250 zł! (wstrzymane)

25 kwi 2019 7 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto osobiste Credit Agricole powróciło z premią nawet 250 zł oraz atrakcyjnym programem poleceń! Zgarnij premię bez wychodzenia z domu!

Konto osobiste Credit Agricole!

Konto osobiste Credit Agricole

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku, którzy nie posiadali żadnego konta w Credit Agricole od 01.04.2018 oraz nigdy nie korzystali z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta.

Jak zgarnąć 200 zł za założenie konta?

W tej promocji musisz wybrać 1 z 3 dostępnych sposobów na zdobycie premii 200 zł. Niezależnie, który sposób wybierzesz najpóźniej do 30.06.2020 musisz złożyć wniosek o otwarcie Konta dla Ciebie Credit Agricole, a następnie podpisać umowę i wybrać wariant promocji:

1. Za przeniesienie konta:

złóż wniosek o przeniesienie konta wraz z upoważnieniem dla banku CA. Następnie przez min. 3 kolejne miesiące spełnij warunki aktywności polegające na zapewnieniu wpływów na konto – min. 3 000 zł dla premii 200 zł lub min. 1 000 zł dla premii 100 zł.

2. Za płatności mobile:

otwórz konta, a następnie przez kolejne 3 miesiące zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł miesięcznie, wykonaj 3 transakcje miesięcznie, a otrzymasz 5% wykonanych przez Ciebie płatności mobilnych – nawet 16,67 zł premii miesięcznie. Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 200 zł.

3. Za zaokrąglenia w programie CAsaver:

program CAsaver polega na zaokrąglaniu kwot podczas transakcji. Kwota zaokrąglona zostaje u Ciebie jako oszczędności. Jeśli wybierzesz ten wariant promocji, to bank dołoży do każdej transakcji 50% zaokrąglenia. Możesz otrzymać max. 16,67 zł premii miesięcznie, przez cały rok. 200 zł zgarniesz jeśli miesięcznie na Twoje konto będzie wpływać min. 1 000 zł i zapłacisz łącznie kartą min. 200 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jak zwiększyć pulę premii o kolejne 50 zł?

50 zł premii jest możliwe do zdobycia dzięki najnowszej edycji programu poleceń Credit Agricole. Premię może zgarnąć zarówno osoba polecająca (posiadająca już konto CA) oraz polecana (nowy klient).

Podczas wypełniania wniosku o konto użyj kodu polecenia innego użytkownika konta i zawrzyj umowę najpóźniej do 30 dni o złożenia wniosku. Pamiętaj o wyrażeniu wymaganych zgód marketingowy. Po otwarciu konta zapewnij wpływy o wartości min. 1000 zł na lub wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 .

Warto wspomnieć, że osoba polecająca może zarobić w programie poleceń (do którego należy się wcześniej zapisać) nawet 500 , ponieważ może polecić do 10 nowych klientów.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania akcji

Promocja trwa od 01.05.2020 do 30.06.2020.

Nagroda

Maksymalna możliwa do zdobycia premia dla nowego klienta wynosi 250 zł. 200 za samo założenie konta oraz spełnienie warunków aktywności (3 warianty) oraz 50 za założenie konta korzystając kodu polecającego.

Korzystając z programu poleceń i polecając do 10 osób obecny klient może zarobić nawet 500 zł!

***

Ile kosztuje Konto dla Ciebie CA?

Standardowo za prowadzenie Konta Bank nalicza miesięczną opłatę w wysokości 7 zł. Możemy jednak być zwolnieni z tego kosztu, jeśli w miesiącu wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową oraz zapewnimy wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Warunki prowadzenia karty wydanej do konta są bardzo podobne. Jednak jeśli nie zapewnimy wpływu min. 1000 zł i co najmniej 1 transakcji kartą/BLIKiem, to bank obciąży nas miesięczną opłatą w wysokości 9 zł.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to również wypłaty ze wszystkich bankomatów będą darmowe 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Aby zarobić jeszcze więcej koniecznie sprawdź też najnowszą edycję promocji Konta Direct i Konta Mobi w ING Banku Śląskim z premią 160 zł!

160 zł premii

***

Jak widzisz, to bardzo proste! Jeśli już wszystko wiesz, to nie zwlekaj i kliknij poniższy przycisk. Złożenie wniosku jest banalnie proste, a warunki promocji dla zdobycia do 250 zł premii już znasz! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela opłat i prowizji
Tabela oprocentowania dla kont

Komentarze (komentarzy: 7)

 • _kacper 7 kwietnia 2020 0

  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń IV” trwającego od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku. – KOD POLECENIA: 4717496
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 3% za płatności KK). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.

 • Bartosz 5 maja 2020 0

  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu z aktualnego programu poleceń.
  Kod polecenia: 4804155
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!

 • Johny 5 maja 2020 0

  Gdyby ktoś potrzebował działający koxd polecający to proszę. Oto mój kod Programu Poleceń: 4804220

 • moli16 8 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  A jakie są koszty tego konta?

  • Wojciech Wojtczak 8 maja 2020 0

   Prowadzenie konta kosztuje miesięcznie 7 zł, zaś utrzymanie karty debetowej 9 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wykonasz przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ na konto o wartości min. 1000 zł (np. wypłata), wówczas oba te produkty będą darmowe 🙂 Jeśli spełnisz ten warunek, to dodatkowo nie zapłacisz prowizji (6 zł) za wybieranie gotówki z bankomatów należących do innych banków.

 • StareAt 8 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Panel bankowości internetowej CA, procesy aktualizowania transakcji w aplikacji mobilnej vs bankowość internetowa, zalew wiadomości do użytkownika – to wszystko skutecznie mnie zniechęca do zakładania jakiegokolwiek produktu w tym banku :-/

  • Wojciech Wojtczak 11 maja 2020 0

   Cześć. Muszę Cię zmartwić, ponieważ wymienione procesy w większości banków wyglądają bardzo podobnie. Ma to ścisły związek z dbaniem o bezpieczeństwo naszych środków. Kilkustopniowe logowanie do konta, czy autoryzowanie każdego przelewu nie ma na celu zniechęcenie nas do używania konta, a jedynie poprawienia naszego bezpieczeństwa w sieci 🙂