zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Załóż Konto Optymalne w promocji BGŻ BNP Paribas „Aktywnie z Kontem” i trenuj za darmo!

Załóż Konto Optymalne w promocji BGŻ BNP Paribas „Aktywnie z Kontem” i trenuj za darmo!

27 czea 2017 2 komentarzy ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Jesteś osobą aktywną lub planujesz zadbać o swoje zdrowie oraz sylwetkę? Załóż Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i trenuj za darmo dzięki elektronicznym karnetom OK System!

BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji musisz mieć skończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. i nie jesteś stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się w promocji – Rejestracji można dokonać do 15.07.2018;
  2. Otwórz konto online – Wniosek o otworzenie Konta Osobistego można składać do dnia 15.07.2018, a umowa musi zostać zawarta do 31.07.2018;
  3. Realizuj transakcje kartą oraz aktywnie korzystaj z konta – W każdym z 6 miesięcy w okresie sierpień 2018 r. – styczeń 2019 r. dokonaj łącznie: transakcji bezgotówkowych kartą na min.300 zł, 1 przelew w aplikacji GOmobile oraz zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja będzie trwała w okresie od 26.06.2018 do osiągnięcia liczby 1500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 15.07.2018.

Nagroda

Wszystkich laureatów nagrody o przyznaniu Karnetu elektronicznego bank poinformuje e-mailem do dnia 18.09.2018.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, pierwszy Karnet elektroniczny otrzymasz do dnia 20.09.2018. Umożliwi Ci on korzystanie z obiektów sportowych już w październiku br.

W sumie możesz zgarnąć max. 6 miesięcznych Karnetów elektronicznych uprawniających do darmowego korzystania (2 razy w tygodniu) z obiektów sportowych współpracujących z OK System.

Karnet elektroniczny to:

  • bezpłatny dostęp do ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce 2 razy w tygodniu
  • możliwość trenowania aż 25 różnych dyscyplin sportu
  • łatwość korzystania – nie musisz mieć karty członkowskiej, a wejście do obiektu następuje za pomocą Twojego telefonu komórkowego

***

Zyskowne

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (komentarzy: 2)