zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku z 2,5% do 100 tys. zł!

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku z 2,5% do 100 tys. zł!

9 kwi 2020 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku z oprocentowaniem 2,5% w skali roku do 100 tys. zł nowych środków przez 3 miesiące! Zarabiaj na oszczędnościach bez wychodzenia z domu!

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku

Konto Mega Oszczędnościowe

Kto może skorzystać z Konta Mega Oszczędnościowego?

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Alior Banku. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie konta osobistego w tym banku oraz zdeponowanie w czasie trwania promocji oszczędności będącymi nowymi środkami.

Jak skorzystać z promocyjnego oprocentowania?

  1. Posiadając już konto osobiste w Alior Banku wypełnij wniosek o otwarcie Konta Mega Oszczędnościowego i najpóźniej 20.05.2020 zasil go nowymi środkami (wszystkie aktywa ponad stan z 31.03.2020);
  2. aby korzystać z podwyższonego do 2,5% oprocentowania musisz dodatkowo spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto (osobiste) o wartości min. 1500 zł w każdym z 3 miesięcy trwania promocji. W przeciwnym wypadku Twoje oszczędności będą objęte oprocentowaniem wynoszącym 1,7%.

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 08.04.2020 do 20.05.2020.

Nagroda

Środki zdeponowane na koncie oszczędnościowym poza promocją objęte są oprocentowaniem wynoszącym 0,5%, w ramach promocji 1,7%, natomiast za spełnienie warunku aktywności obowiązywać będzie tytułowe 2,5%.

***

Jeśli nie masz jeszcze Konta Jakże Osobistego Alior Banku, to kliknij przycisk poniżej i załóż je, aby cieszyć się wysokim oprocentowaniem!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie poprana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 zł miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 zł.

***

Chcesz zarabiać jeszcze więcej na oszczędnościach bez wychodzenia z domu? Sprawdź nasz ranking kont oszczędnościowych!

Ranking kont oszczędnościowych

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)