zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Konto dla młodych z premią 200 zł od Banku PKO BP!

Konto dla młodych z premią 200 zł od Banku PKO BP!

6 paź 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto osobiste dla młodych z premią 200 zł do wydania na zakupy w Empik.com od Banku PKO BP!

Konto dla młodych z premią od PKO BPKonto dla młodych z premią

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dla kogo jest promocja Banku PKO BP?

Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów w wieku studenckim 18-26 lat. Dodatkowo należy być nowym klientem banku, to znaczy osobą która nie posiadała żadnego konta osobistego w Banku PKO BNP (oraz Inteligo) od przynajmniej 01.01.2019.

Jak zdobyć premię 200 zł do wydania w Empik.com?

  • Wystarczy, że najpóźniej do 18.10.2020 złożysz wniosek o otwarcie Konta dla Młodych Banku PKO BP wraz z kartą do konta Mastercard, zarejestrujesz się w promocji i podpiszesz umowę o prowadzenie rachunku. Podczas wnioskowania o konto wyraź wszystkie wymagane regulaminem zgody marketingowe.
  • Następnie posiadając już aktywne konto najpóźniej do 13.11.2020 wykonaj przynajmniej 3 płatności kartą wydaną do konta oraz min. 3 płatności usługą BLIK. Wszystkie płatności mogą być wykonane na dowolną kwotę!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 18.10.2020, lub zakończy się wcześniej, jeśli skorzysta z niej 900 osób.

Nagroda

Nagrodę w formie kart podarunkowych o wartości 200 zł do Empik.com otrzymasz najpóźniej do 30.11.2020. w postaci kodów elektronicznych przesłanych w aplikacji IKO (sekcja „Powiadomienia”). Zleży je wykorzystać do 31.03.2020.

Ile kosztuje Konto dla Młodych, a ile Konto za Zero?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla klientów do 26 roku życia. Wobec tego samo utrzymanie konta jest bezwarunkowo darmowe. Za posiadanie karty do konta PKO BP może jednak pobrać miesięczną opłatę w wysokości 5 zł miesięcznie. Jednak wykonanie zaledwie 4 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę zwolni nas z tego obowiązku.

Korzystanie z bankomatów własnych, jak i innych banków na terenie kraju jest bezwarunkowo darmowe.

Konto za Zero jak sama nazwa sugeruje również zwolnione jest z opłat za jego utrzymanie bez względu na aktywność na koncie. Utrzymanie karty może jednak wynieść aż 10 zł miesięcznie, chyba że w miesiącu wykonamy minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Wypłaty z bankomatów PKO BP oczywiście jest darmowe, ale korzystanie z maszyn należących do konkurencji obarczone jest prowizją 10 zł od transakcji.

***

Sprawdź też inną promocję dla studentów: Konto 360° Banku Millennium z premią do 200 zł w gotówce!

Konto dla studenta

***

Jeśli wiesz już, jak zgarnąć 200 zł premii na zakupy w Empik.com, to nie czekaj i złóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych PKO BP.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)