zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Lokaty i konta oszczędnościowe » Konto dbNET Premium: 3% na lokacie, 2,55% na koncie oszczędnościowym i 500+premia w Deutsche Banku

Konto dbNET Premium: 3% na lokacie, 2,55% na koncie oszczędnościowym i 500+premia w Deutsche Banku

27 kwi 2017 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Deutsche Bank dorzucił do swojej oferty lokatę z oprocentowaniem w wysokości 3% na okres 12 miesięcy. Co najlepsze maksymalna kwota ulokowanych pieniędzy to aż 100 000 zł. Do tego 2,55% na koncie oszczędnościowym i nawet 500 zł nagrody na lokacie db 500+Premia. Poznaj szczegóły tej oferty i załóż konto dbNET Premium, dzięki któremu zdobędziesz wszystkie te gratisy.12

Co możesz zyskać?

 • konto za 0 zł
 • oprocentowanie całości salda na Twoim rachunku na 1,3%
 • lokatę na 3% do 100 000 zł
 • 2,55% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł
 • lokatę db Plan 500+Premia (nawet 500 zł premii na każde dziecko)

Kto może skorzystać z promocji?

Z lokaty może skorzystać każdy, kto w dniu składania wniosku o konto spełni jeden z niżej wymienionych warunków:

 • nie posiada zawartej umowy z bankiem
 • posiada indywidualnie zawartą umowę z bankiem i wnioskuje o otwarcie konta dbNET Premium razem z inną osobą lub osobami
 • razem z inną osobą lub osobami posiada zawartą umowę z bankiem i wnioskuje o otwarcie konta dbNET Premium indywidualnie lub z osobą/osobami innymi niż te, z którymi posiada zawartą umowę za bankiem

Jak otworzyć konto?

 • otwórz konto wypełniając wniosek
 • wybierz dodatkowe produkty do konta
 • podpisz umowę dostarczoną przez kuriera
 • wyraź zgody marketingowe
 • po otwarciu konta będziesz mógł korzystać z wybranych produktów

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Zalety promocji

Oprocentowanie rachunku – 1,3% do końca 2018 roku

Oznacza to, że całość salda na Twoim rachunku będzie oprocentowana od pierwszej złotówki, z kapitalizacją odsetek na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Lokata na 3%

Kolejna zaleta to możliwość założenia Lokaty Powitalnej 3% na 12 miesięcy w kwocie min. 20000 zł. Takich lokat możesz założyć maksymalnie 5, ale na łączną kwotę nie więcej niż 100 000 zł.

Ważne! Lokatę możesz założyć w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku.

2,55% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Za otwarcie i prowadzenie nie płacisz nic, masz także szansę na nieograniczone dopłaty oraz wypłaty środków w razie potrzeby bez utraty należnych odsetek. W czym tkwi haczyk? Oprocentowanie 2,55% obowiązuje jedynie przez 4 miesiące i utrzyma się tylko wtedy, jeśli saldo Twojego konta wynosi maksymalnie 100 000 zł (nie możesz przekroczyć tej kwoty). W innym przypadku będzie to 1,05%.

Lokata 500+Premia

Lokata na okres 10 lat przeznaczona jest dla nowych i obecnych klientów. Żeby z niej skorzystać musisz potwierdzić fakt posiadania dziecka/dzieci poniżej 18 roku życia (lokatę możesz założyć na każde posiadane dziecko, jednak nie więcej niż 5) oraz posiadać lub otworzyć konto osobiste w banku. Co ciekawe premia ustalana jest codziennie jako równowartość stopy referencyjnej WIBID O/N.

Jest tu coś jeszcze. Prócz oprocentowania lokaty masz szansę na dodatkowe pieniądze – nawet 500 zł premii rocznie. Wystarczy, że na dedykowane konto wpłacisz co miesiąc np. od 100 do 500 zł. Bank nagrodzi Cię za to i przyzna premię (przykład: 100 zł jeśli na koncie w ciągu roku znajdzie się 1200 zł, a 500 zł jeśli pojawi się na nim 6000 zł). Prościej rzecz ujmując po zakończeniu każdego roku trwania lokaty wypłaci Ci 1/12 wpłaconej przez ten czas kwoty. W regulaminie jest napisane:

Nagrody dla Posiadacza uczestniczącego w Programie db Plan 500+Premia jest Premia w wysokości odpowiadającej 1/12 sumy Wpłat na rachunek Lokaty w roku poprzedzającym kapitalizację odsetek na rachunku Lokaty, za który Posiadacz uczestniczący w Programie db Plan 500+Premia uzyskał prawo do otrzymania Premii.

10 lat – przeraża Cię ten okres? Nie martw się, możesz zrezygnować z tej lokaty po 5 latach bez utraty premii. Jeśli zdecydujesz się ją zerwać wcześniej, to będziesz musiał zwrócić premie, które uzyskałeś.

Opłaty za konto dbNET Premium

Do końca 2018 roku nie zapłacisz NIC za obsługę karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Do końca 2017 roku nie zapłacisz NIC za prowadzenie samego rachunku. Przez kolejny rok opłata również nie będzie pobierana pod warunkiem, że na konto wpłynie łącznie min. 5000 zł/miesiąc.

Jakie to mogą być przelewy? Niestety regulamin nie określa tego jasno. Z jednej strony czytamy, że NIE wlicza się transakcji pomiędzy rachunkami, które należą do tego samego klienta, ale z drugiej strony może chodzić o sam Deutsche Bank, a konto w innej placówce nie będzie Ci w niczym przeszkadzać.

Regularne wpływy – suma miesięcznych wpływów bezgotówkowych powiększających saldo środków pieniężnych na Koncie dbNET PREMIUM. Do Regularnych wpływów nie wlicza się transakcji pomiędzy rachunkami należącymi do tego samego Uczestnika.

Jeśli nie chcesz ryzykować możesz spełnić inny warunek, mianowicie wystarczy, że suma aktywów w banku wyniesie min. 50 000 zł. Dlaczego ta opcja może Ci bardziej przypaść do gustu? Chociażby z tego powodu, że zakładając konto chcesz na nim ulokować swoje środki. Przekonałeś się? 😉

Podsumowanie promocji

Jeśli zdecydujesz się na konto dbNET Premium w Deutsche Banku masz szansę na kilka dodatkowych opcji. Możesz ulokować nawet 100 000 zł na 12 miesięcy na lokacie z rocznym oprocentowaniem 3%, kolejne 100 000 zł na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 2,55%, a do tego masz szansę zaoszczędzić pieniądze dla swoich dzieci i zdobyć premię dzięki lokacie 500+Premia. Tylko do Ciebie należy decyzja, na co się zdecydujesz. A może na wszystko? 😉

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Podziel się z nami swoim wyborem na [email protected].

Zobacz sam dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin Promocji dbNET Premium
Regulamin db Plan 500+Premia
Tabela Oprocentowania Rachunków i Lokat
Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji

Komentarze (0)