zgarnijpremie.pl » Inne » Kup kawę MK Cafe i odbierz gorzką czekoladę MK Fresh za 1 zł.

Kup kawę MK Cafe i odbierz gorzką czekoladę MK Fresh za 1 zł.

29 lis 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

W sklepie MK Cafe Fresh znajdziesz rozmaite rodzaje kaw Arabica, pochodzące z różnych stron świata. Złóż zamówienie na min. 100 zł i odbierz gorzką czekoladę za 1 grosz!

MK

Warunki promocji

Aby otrzymać tabliczkę gorzkiej czekolady MK Fresh za 1 grosz należy złożyć zamówienie na kawę o wartości min. 100 zł. Regularna cena takiej czekolady to 10,95 zł.

Przejdź do strony MK Cafe, aby wybrać kawę (zielony przycisk). Na dole strony będzie się znajdował licznik, który wskaże wartość Twojego zamówienia. Kiedy osiągniesz min. 100 zł złóż zamówienie i będziesz mógł zakupić czekoladę za 1 grosz!,

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Gorzka czekolada MK Fresh

Gorzka czekolada stanowi idealne dopełnienie codziennej filiżanki kawy. Każda z ręcznie przygotowanych tabliczek jest jedyna w swoim rodzaju i stanowi zmysłową, kuszącą kompozycję o aksamitnym, zmysłowym smaku. Wykorzystanie belgijskiej czekolady oraz pasja i zaangażowanie cukierników gwarantują najwyższą jakość i ciekawy, estetyczny wygląd, który zachęca bogactwem dodatków i niebanalną kolorystyką. Wytrawna kompozycja gorzkiego smaku czekolady z solą himalajską i słodyczą malin to propozycja dla tych, którzy nie boją się odważnych połączeń i cenią ciekawe fuzje smaków.

mk

Kawy MK Cafe

Poranna filiżanka kawy może przenieść Cię w dalekie, egzotyczne kraje – za każdym razem w inne! Udaj się z nami w podróż dookoła świata, poznaj bogactwo smaków i aromatów kaw z różnych zakątków globu.

Czas trwania promocji

Akcja potrwa tylko do 02.12.2018.

***

Pamiętaj o trwającej promocji, w której możesz wygrać atrakcyjny ekspres do kawy KRUPS!

Komentarze (0)