zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » KASA WRACA – nawet 150 zł miesięcznie!

KASA WRACA – nawet 150 zł miesięcznie!

29 sty 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

29Czy można wydawać pieniądze robiąc zakupy i jednocześnie otrzymywać zwrot ich części? Wydaje się niemożliwe. A jednak jest prawdziwe. Odpowiedź jest prosta, wystarczy przystąpić do programu KASA WRACA, a można otrzymać nawet 150 zł na swój rachunek płatniczy dokonując płatności kartą Visa Kasy Stefczyka w wybranych punktach handlowo-usługowych.

Nawet 150 zł miesięcznie w akcji KASA WRACA Kasy Stefczyka!

kasa wraca

150 zł premii miesięcznie w akcji Kasa Wraca Kasy Stefczyka!

150 zł miesięcznie za to, że się płaci kartą Visa Kasy Stefczyka, to naprawdę atrakcyjna promocja. Warto z niej skorzystać tym bardziej, że w promocji biorą udział płatności kartą dokonane na stacjach benzynowych, aptekach i kinach. Czyli w miejscach, gdzie i tak „zostawiamy pieniądze”.

Na czym polega promocja KASA WRACA?

Każdy klient Kasy Stefczyka, który weźmie udział w promocji, otrzyma zwrot części środków wydanych przy użyciu karty Visa w kinach, aptekach czy na stacjach benzynowych. Od każdej bowiem transakcji dokonanej w tych punktach na kwotę wynoszącą min. 100 zł Kasa Stefczyka przekaże na rachunek płatniczy IKS Classic uczestnika promocji 2% wartości tej transakcji (ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie). Łącznie za płatności uwzględnione w promocji w danym miesiącu można otrzymać nawet 150 zł.

Jak wziąć udział w promocji KASA WRACA?

W promocji mogą wziąć udział klienci Kasy Stefczyka, którzy posiadają rachunek płatniczy IKS Classic, wydaną do niego kartę płatniczą Visa oraz mają wpływy na ten rachunek w kwocie nie niższej niż 1500 zł miesięczne z rachunku innego niż własny w Kasie.

Weź udział w promocji!
 

Uczestnik promocji powinien zgłosić swój udział. Może to zrobić w placówce Kasy bądź przez stronę www.kasastefczyka.pl na podstronie „konkursy/Promocja Kasa Wraca” – przez podanie numeru członkowskiego, 3 ostatnich cyfr PESEL, numeru telefonu oraz zatwierdzenie wymaganych zgód. Nowi Klienci Kasy Stefczyka również mogą zgłosić swój udział w promocji, jednak mogą to zrobić najwcześniej następnego dnia po przystąpieniu do Kasy.

Należy pamiętać, że w promocji biorą udział płatności dokonane kartą Visa Kasy Stefczyka za transakcje w aptekach, kinach i na stacjach benzynowych – przy czym jednorazowa wartość transakcji dokonanych w tych punktach nie może być niższa niż 100 zł.

Spełnij warunki promocji „KASA WRACA”, obowiązującej od 17.07.2019 r. do odwołania. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach oraz na kasastefczyka.pl.

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)