Odbierz karnet OK System i trenuj do 3 miesięcy za darmo z kontem osobistym w BGŻ BNP Paribas.

Właśnie wystartowała kolejna ciekawa promocja z kontem osobistym i nagrodą dla osób aktywnych. Za założenie konta osobistego z kartą w BGŻ BNP Paribas i aktywność otrzymasz karnet OK System do wykorzystania w ok. 3500 obiektach sportowych!

Karnet OK System z kontem osobistym BGŻ BNP Paribas

system

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji możesz wziąć udział jeśli jesteś osobą, która ukończyła 18 lat, ale nie ukończyła 26 lat na dzień 31.10.2018, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Maksymalne lub Optymalne za pomocą Linka promocyjnego banku do 31.10.2018;
 2. w momencie składania wniosku o Konto Osobiste zaakceptuj zgody wymagane regulaminem;
 3. w każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych od Rejestracji, wykonaj min. 1 przelew aplikacją GOmobile i 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja „Aktywni z Bankiem BGŻ BNP Paribas” będzie dostępna do osiągnięcia 4000 rejestracji, ale nie dłużej niż do dnia 31.10.2018.

Nagroda

Nagrodą jest 3 miesięczny karnet elektroniczny, dzięki któremu możesz za darmo korzystać 2 razy w tygodniu z obiektów sportowych współpracujących z OK System! Ok 3500 w całej Polsce!

Nagroda podzielona jest na 3 części. Za spełnienie warunków otrzymasz kod (karnet) na kolejny miesiąc o wartości 100 zł każdy!

system

Z karnetem OK System zyskujesz:

 • bezpłatny dostęp do ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce 2 razy w tygodniu
 • możliwość trenowania aż 25 różnych dyscyplin sportu
 • łatwość korzystania – nie musisz mieć karty członkowskiej, a wejście do obiektu następuje za pomocą Twojego telefonu komórkowego

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
***

Konto Optymalne to:

 • 0 złza prowadzenie konta
 • 0 złza obsługę karty debetowej dla posiadacza
 • 0 złza korzystanie z bankomatów Banku BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash w Polsce
 • 0 złza wypłaty z bankomatów Grupy BNP oraz w ramach Global Alliance za granicą

Konto Maksymalne to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za obsługę karty do konta dla posiadacza rachunku do 26. roku życia (dla pozostałych posiadaczy 0 zł, gdy w każdym miesiącu wykona tą kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł; w przeciwnym razie opłata wyniesie 12 zł mies.)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

 

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

52 KOMENTARZE

 1. Ej, ekstra ta premia. Darmowa siłownia z OKSystem brzmi nieźle. Dzięki Bogu że nie założyłam wcześniej konta 😀 Wiem gdzie teraz założę 🙂

    • W przypadku Konta Maksymalnego tak. Z tym, że: „brak opłat za wypłaty z bankomatów za granicą odnosi się do opłat pobieranych przez Bank BGŻ BNP Paribas. Niezależnie od opłat Banku BGŻ BNP Paribas właściciel bankomatu może pobrać dodatkową opłatę – w takim przypadku odpowiednia informacja wyświetlana jest na ekranie bankomatu. 0 zł za wypłaty z bankomatów nie dotyczy wypłat BLIK z bankomatów w Polsce innych niż bankomaty zlokalizowane na terenie oddziału Banku BGŻ BNP Paribas oraz wypłat BLIK z bankomatów Planet Cash w Polsce, wykonanych pod dniu 31 stycznia 2019 roku (opłata za taką wypłatę wnosi 5 zł).”

     • Kurde skomplikowane to. Dobrze że ja zwyczajnie od czasu do czasu wypłacę sobie stówkę z konta i tyle. Czyli będę miał za friko.

     • @volks fajnie też skorzystać z bonusów do konta i aby to zrobić musisz wykonać 5 płatności kartą i zrobić jeden przelew przez aplikację mobilną. Robisz tak?

     • @Wifi – działa bardzo sprawnie. Mam zainstalowane na iphone i androidzie. Płynnie chodzi na obydwu, a płatności przez gpay albo apple pay sprawdzaja się bez zarzutów.

     • O, to dobrze, że o tym piszesz bo właśnie zastanawiałam się jak śmiga na apple:) Mam nadzieję, ze cąły czas będzie się zachowywać perfkcyjnie (y)

 2. Ja również mam konto maksymalne w bgż i bardzo sobie chwale pełne prowadzenie za 0zł, a i z aplikacji mobilnej dobrze mi się korzysta bo jest dużo bardziej przystępna niż ta z wcześniejszego banku

 3. Konto idealne dla każdego studenta. Korzystam od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Sprawdzałem też inne oferty banków ale ta wydała mi się być najlepsza

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here