zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Idea Bank Lokata Beztroska z 3,9% na okres 3 miesięcy do 1 mln zł! (PROMOCJA ZAKOŃCZONA)

Idea Bank Lokata Beztroska z 3,9% na okres 3 miesięcy do 1 mln zł! (PROMOCJA ZAKOŃCZONA)

27 lis 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Idea Bank w ostatnim czasie zasypuje nas ofertami Lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Tym razem serwuje nam Lokatę Beztroską z oprocentowaniem 3,9% na okres 3 miesięcy do 1 000 000,00 zł!

Idea Bank Lokata Beztroska z 3,9% na okres 3 miesięcy

idea

Kto może skorzystać z promocji?

Promocyjna Lokata Beztroska dostępna dla każdego obecnego klienta banku. Bez względu, czy posiadasz rachunek rozliczeniowy w Idea Banku, czy nie. Natomiast wymagany jest dostęp do bankowości internetowej.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli posiadasz dostęp do bankowości internetowej Idea Banku, to Lokatę Beztroską założysz po zalogowaniu do niej. Jeśli jednak takiego dostępu nie posiadasz, wniosek o lokatę złożysz poprzez wniosek online klikając w poniższy przycisk:

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocyjne oprocentowanie Lokaty Beztroskiej obowiązuje do odwołania.

Nagroda

Oprocentowanie 3,9% w skali roku dla środków do nawet 1 000 000,00 zł przez 3 miesiące brzmi naprawdę atrakcyjnie. Chociaż jak sama nazwa lokaty sugeruje „Beztroska” wycofanie środków w dowolnej chwili nie spowoduje utraty wypracowanych już odsetek, to należy pamiętać, że gwarancje BFG obejmują kwotę do 100 000,00 Euro ulokowaną w 1 banku.

***

Jeśli jednak nie masz dostępu do bankowości Idea Banku sprawdź ofertę Lokaty Happy z oprocentowaniem nawet 4% do 20 000,00 zł przez 3 miesiące. 🙂

Dokumenty

Tabela Oprocentowania

Komentarze (0)