Gratka dla kinomanów! Zgarnij 6 biletów do Multikina w promocji BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas ruszył z kolejną promocją pt. „Filmowe konto”. Tym razem do zgarnięcia jest 6 biletów do sieci kin Multikino. Załóż konto i zyskaj dodatkowe bonusy.

Co możesz zyskać?

Nawet 6 biletów do sieci kin Multikino w promocji „Filmowe konto” (za każdy miesiąc 2 kody – jeśli spełnisz warunki promocji).
0 zł za prowadzenie rachunku.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „Filmowe konto” jest przeznaczona dla nowych klientów Banku BGŻ BNP Paribas.

Uczestnikiem promocji „Filmowe konto” może być osoba fizyczna, będąca konsumentem, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz w ciągu 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Jak zdobyć bilety?

  • zarejestruj się w promocji – do 29 września 2017 roku złóż wniosek o Konto Optymalne (kliknij w zielony przycisk poniżej)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

  • otwórz Konto Optymalne wraz z kartą debetową – podpisz umowę ramową do 20 października 2017 roku
  • aktywnie korzystaj z konta – w każdym z miesięcy październik – grudzień 2017 roku zapewnij min. 1000 zł wpływów i dokonaj transakcji kartą na min. 300 zł

Promocja trwa od 1 września 2017 roku, aż do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 29 września 2017 roku.

Opłaty za konto

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.
0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej.
0 zł za przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash, 5 zł – pozostałe bankomaty w Polsce.

Nie zapomnij zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Odbiór nagrody

Do 30 listopada 2017 roku, 5 stycznia 2018 roku oraz do 31 stycznia 2018 roku laureaci otrzymają nagrody w postaci 2 kodów za każdy promocyjny miesiąc, w którym zostały spełnione warunki promocji (na adres e-mail podany przy rejestracji).

Pamiętaj! Warunki muszą zostać spełnione w październiku, listopadzie i grudniu, żebyś zdobył 3 razy po 2 kody. Jeśli spełnisz warunki w ciągu 3 miesięcy zgarniesz aż 6 biletów!

Jeden kod uprawnia do wymiany na jeden bilet na dowolny seans filmowy 2D z bieżącego repertuaru Multikina oraz Silver Screen.

Bilety są ważne do 30 czerwca 2018 roku.

***

Prawda, że to bardzo fajna promocja? 😉 Za założenie darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i spełnieniu warunków masz szansę zdobyć 6 darmowych wejściówek do sieci kin Multikino. Powodzenia i… udanego seansu!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji „Filmowe konto”
Tabela Opłat i Prowizji

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here