zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Gang słodziaków wrócił do Biedronki! Zobacz jak pomóc sobie zdobyć pluszaki.

Gang słodziaków wrócił do Biedronki! Zobacz jak pomóc sobie zdobyć pluszaki.

29 sie 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Gang słodziaków to chyba jedna z najbardziej udanych akcji marketingowych w Polsce. Od poniedziałku tj. 26 sierpnia w Biedronce ruszyła kolejna edycja promocji o nazwie „Magiczny Portal” i potrwa aż do 17 października!

Gang słodziaków 2019 w Biedronce

gang słodziaków

Gang słodziaków 2019 w Biedronce

Jakie są zasady akcji?

Tak jak w poprzednich edycjach popularna akcja polega na zbieraniu specjalnych naklejek, które wydawane będą przez kasjerów po zapłaceniu rachunku opiewającego na co najmniej 40 zł (1 naklejka = 1 pkt.).

Zasady jednak są bardziej rozbudowane. Dodatkowe punkty można zgarnąć kupując warzywa i owoce (+ 1 pkt.), a także innych promocyjnych produktów (+ 1 pkt.) -szczegółową listę produktów znajdziesz w Regulaminie lub za posiadanie karty Moja Biedronka (+ 1 pkt.).

Dodatkowo tej edycji towarzyszy specjalna ilustrowana książka dla dzieci opowiadającą o przygodach Słodziaków.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcji: http://gangslodziakow.pl/

Czas trwania promocji

Akcja zbierania naklejek trwa od 26.08.2019 do 17.11.2019. Wymiana naklejek na Słodziaki potrwa natomiast do 01.12.2019.

Nagrody

Tym razem Słodziaki będą występowały w dwóch wersjach: duży i Junior. Do grona dołączą też nowe: Sarenka Hania, Borsuk Bartek, Dzięcioł Dominik oraz Nietoperz Nikodem.

  • Aby odebrać dużego Słodziaka musisz zebrać 60 naklejek ,
  • Aby odebrać Słodziaka Juniora musisz odebrać 40 naklejek.

Za uzbieranie 40 naklejek możesz dostać również dużego pluszaka, ale należy wówczas dopłacić różnicę w wysokości 19,90 zł

Cena detaliczna 1 Słodziaka wynosi 49,99 zł brutto.

Książkę zatytułowaną „Magiczny Portal” możesz dostać za zabranie jedynie 15 naklejek.

***

Jak zdobyć dodatkowe pieniądze na zakupy w Biedronce?

Wśród promocji bankowych często zdarzają się nagrody w postaci premii na zakupy w Biedronce. W obecnie trwających akcjach możesz zgarnąć nawet 750 zł na zakupy w Biedronce!

gang słodziaków

350 zł od BNP Paribas na zakupy w Biedronce za Konto Otwarte na Ciebie

Nagroda w postaci 350 zł na wydanie w sieci sklepów Biedronka w promocji Konta Osobistego banku BNP Paribas podzielona jest na dwie części.

Pierwsze 150 zł otrzymasz za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie oraz dokonanie do końca września 3 transakcji kartą wydaną do tego konta na dowolną kwotę.

Kolejne 250 zł zgarniesz, jeśli do końca października dodatkowo wykonasz min. 2 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymasz wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł.

Aby zdobyć 400 zł na zakupy w Biedronce od Citi wystarczy, że wyrobisz darmową kartę kredytową Citi Simplicity i spełnisz warunki aktywności.

Będzie to polegało na zalogowaniu się przynajmniej raz w ciągu miesiąca od otrzymania karty do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz w przeciągu 3 miesięcy od otrzymania karty wydać nią przynajmniej 2 000 zł. Zatem robiąc zakupy w Biedronce zbierasz naklejki i jednocześnie spełniasz warunek aktywności, aby otrzymać dodatkowe 400 zł!

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)