zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Festiwal taniego tankowania. Weź udział w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku i zyskaj nawet 250 zł

Festiwal taniego tankowania. Weź udział w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku i zyskaj nawet 250 zł

26 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Właśnie ruszyła nowa promocja Alior Banku w sam raz na wakacje. Mogą z niej skorzystać nowi i obecni klienci Kantoru Walutowego. Wystarczy, że za granicą na stacjach paliw wydasz 100 jednostek danej waluty, a otrzymasz zwrot o wartości 5 jednostek (5 EUR/USD/GBP). Dodatkowo, jeśli wykonasz dużą ilość transakcji możesz zgarnąć aż 250 zł. Poznaj szczegóły tej oferty.

Co możesz zyskać?

Jeśli za granicą na stacjach paliw wydasz 100 jednostek danej waluty, w zamian otrzymasz zwrot o wartości 5 jednostek (5 EUR/USD/GBP).

Za wykonanie sporej ilości transakcji możesz zgarnąć aż 250 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Kantoru Walutowego Alior Banku, które wykonają jednorazową wymianę złotówek na walutę obcą za pośrednictwem Kantoru na kwotę min. 100 EUR/USD/GBP.

Jak skorzystać z promocji i zgarnąć bonusy?

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Kantoru Walutowego Alior Banku – zarejestruj się (kliknij w zielony przycisk poniżej).

Zwrot 5 EUR/USD/GBP

Tak jak wyżej wspomnieliśmy, musisz wykonać jednorazową wymianę złotówek na walutę obcą za pośrednictwem kantoru na kwotę min. 100 EUR/USD/GBP, a dodatkowo wydać 100 EUR/USD/GBP na stacjach paliw za granicą. W tym przypadku nie liczy się ilość transakcji, samochód możesz zatankować nawet kilka razy, byleby łącznie wyszło 100 jednostek danej waluty.

Pamiętaj! Nie łącz transakcji z kilku kart, 100 jednostek wydaj jedną z nich.

Liczą się transakcje o tych kodach MCC:

5172 – ropa naftowa i produkty naftowe – paliwo
5541 – określający stacje serwisowe (z lub bez usług dodatkowych)
5542 – określający samoobsługowe stacje benzynowe
5983 – określający stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna
9752 – określający U.K. Petrol Stations, Electronic Hot File

Druga część promocji to zysk 250 zł

Co musisz zrobić, żeby zgarnąć te pieniądze? Zadanie jest proste: wykonaj jak najwięcej transakcji (min. 5) na kwotę min. 10 EUR/USD/GBP, a otrzymasz 250 zł premii.

Bank nie weźmie pod uwagę transakcji, które zostały dokonane w terminalach z kodami MCC:

7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)
4111 – m.in. usługi transportowe
6012 – instytucje finansowe
6211 – brokerów ubezpieczeniowych
6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
4829 – internetowe przekazy pieniężne
4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Jest pewien haczyk – żeby zdobyć 250 zł musisz znaleźć się w gronie 50 osób z największą liczbą transakcji. Kto wie, może poszczęści się właśnie Tobie? 🙂

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 roku. To właśnie w tym terminie musisz spełnić wszystkie wyżej wymienione warunki promocji.

Wypłata nagród

5 EUR/USD/GBP

Bank wypłaci Ci nagrodę 5 EUR/USD/GBP (lub 10, jeśli wydasz kolejne 100 jednostek) w terminie 30 dni od dnia zakończenia promocji (pamiętaj, by wcześniej nie wypowiedzieć umowy o prowadzenie rachunku!).

Uwaga! Pula nagród wynosi 2000 sztuk i jeśli zostanie wyczerpana wcześniej, dowiesz się o tym na stronie promocji.

250 zł

Nagrodę również otrzymasz w ciągu 30 dni od daty zakończenia promocji na rachunek w PLN (tu również nie możesz wypowiedzieć umowy!).

Ważne

Jeżeli w ciągu pół roku od wydania karty klient nie dokona nią min. 1 transakcji, zostanie pobrana jednorazowa opłata w wys. 15 zł.

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)