zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Empik Premium przez 3 lata w promocji mKonta Intensive mBank!

Empik Premium przez 3 lata w promocji mKonta Intensive mBank!

7 wrz 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Empik premium przez 3 lata za darmo w promocji mKonta Intensive mBank! Załóż konto i spełnij proste warunki aktywności!

Empik Premium przez 3 lata!

Empik Premium

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja mKonta Intensive mBank przeznaczona jest wyłacznie dla nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku począwszy od 01.01.2017. Posiadanie produktów dla firm nie wyklucza z uczestnictwa.

Jak zdobyć empik premium na nawet 3 lata?

  • Najpóźniej do 30.09.2020 złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive oraz podpisz umowę o jego prowadzenie;
  • następnie aby otrzymać pierwszy kod dostępu do empik premium na 6 miesięcy w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasil je kwotą minimum 7000 złotych;
  • aby wydłużyć okres abonamentu empik premium o kolejne 30 miesięcy przez 5 kolejnych miesięcy dokonuj transakcji na kwotę mi. 2000 złotych miesięcznie i nie zamykaj konta aż do 28.02.2021.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 01.09.2020 do 30.09.2020.

Nagroda

Nagroda wydawana jest w formie kodu sms, który aktywuje darmowy dostęp do empik premium przez nawet 3 lata. Pierwszy kod otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia pierwszego warunku promocji, a możesz go aktywować najpóźniej do 30.11.2020. Drugi kod otrzymasz sms-em do 31.03.2021, a możesz go aktywować najpóźniej do 31.05.2021.

Wielowalutowa Karta Visa Świat Intensive

Karta płatnicza Visa Świat Intensive wydawana do mKonta Intensive to doskonałe narzędzie płatnicze zwłaszcza dla osób, które sporo podróżują. Co prawda po promocyjnym 6 miesięcznym okresie darmowym karta kosztuje aż 10 zł miesięcznie (bez możliwości zwolnienia za aktywność), ale warto zastanowić się nad jej pozostawieniem.

Karta Visa Świat Intensive pozwala na dokonywanie transakcji na całym świecie bez popierania prowizji za przewalutowanie oraz z wykorzystaniem korzystnych kursów, jak w kantorach online. Za korzystanie z bankomatów, gdziekolwiek jesteś również nie zapłacisz żadnej prowizji.

karta wielowalutowa

***

Ile kosztuje eKonto Intensive wraz z kartą Visa Świat Intensive?

Prowadzenie eKonta Intensive standardowo kosztuje aż 49,50 zł miesięcznie. Aby rachunek okazał się darmowy należy w ciągu miesiąca zapewnić min. 7 000 zł wpływu lub utrzymywać łączną sumę aktywów na koncie min. 100 000 .

Utrzymanie karty Visa Świat Intensive przez pierwsze pół roku będzie darmowe. Po tym okresie opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 miesięcznie.

***

Sprawdź też promocję Konta 360° oraz 360° Junior z premią do nawet 290 zł od Banku Millennium!

Konto osobiste Banku Millennium

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)