zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » eKonto w promocji z premią do 300 zł od mBanku + 1,8% do 10 000 zł!

eKonto w promocji z premią do 300 zł od mBanku + 1,8% do 10 000 zł!

1 paź 2021 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

eKonto w promocji z premią do nawet 300 zł w gotówce od mBanku! Dodatkowo zwiększone oprocentowanie do 1,8% rachunku oszczędnościowym „Moje Cele”!

eKonto w promocji z premią do 300 zł!

eKonto w promocji

Sprawdź, czy skorzystasz z okazji!

Z najnowszej promocji eKonta mBanku mogą skorzystać jedynie osoby, które nie posiadały, ani nie współposiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku od co najmniej 01.01.2018.

Jak zdobyć nawet 300 zł premii w gotówce w promocji eKonta mBank?

200 zł za eKonto

  • Najpóźniej do 08.02.2022 złóż wniosek o otwarcie eKonta mBank wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie gody na kontakt marketingowy.
  • Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy spełnij warunek aktywności polegający na:

– zapewnieniu jednorazowego wpływu na rachunek kwotą nie niższą niż 1000 zł;

wykonaniu min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIKiem.

W pierwszym miesiącu spełnij warunki aktywności najpóźniej do 7 dni od otwarcia rachunku

(8 transakcji zrealizowanych w ramach promocji nie wolno Ci anulować do 15 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu ich wykonania)

50 zł za otwarcie eKonta przez e-Dowód:

  • Aby zyskać dodatkowe 50 zł wystarczy, że składając wniosek o eKonto skorzystasz z weryfikacji tożsamości „na selfie” lub poprzez e-Dowód. Przy tym drugim sposobie wymagane będzie zainstalowanie na swoim telefonie obsługującym technologię NFC aplikacji eDO App;
  • po otwarciu eKonta do końca miesiąca musisz jeszcze wykonać min. 1 płatność kartą płatniczą lub BLIKiem na dowolną kwotę (pokrywa się to defacto z warunkami aktywności dla zdobycia premii do 200 zł)

50 zł za otwarcie eKonta Junior

  • Aby zyskać dodatkowe 50 zł wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego eKonta otworzysz swojemu dziecku eKonto Junior.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

1,8% do 10 000 zł przez 4 miesiące na Moje Cele!

Aby skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania do 10 000 zł należy zawnioskować o otwarcie rachunku oszczędnościowego Moje Cele już na etapie składania wniosku o otwarcie eKonta. Następnie, aby aktywnie oszczędzać przelewaj w każdym miesiącu min. 100 zł na ten rachunek. Tym razem promocyjnym oprocentowaniem środki będą objęte przez 3 pełne miesiące od otwarcia rachunku.

Czas trwania promocji

W promocji możesz wziąć udział najpóźniej do 08.02.2022.

Kiedy otrzymasz premie?

Tradycyjnie poszczególne części premii z 200 zł będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki aktywności.

50 zł premii za otwarcie eKonta na selfi lub e-Dowód otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Pamiętajmy, aby nie rezygnować z konta, ani nie wypowiadać zgód marketingowych przed odebraniem ostatniej części nagrody!

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz nią transakcje o wartości min. 350 zł. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mniej, to za taką operację zapłacisz 2,50 zł.

  • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

Ranking Kont Osobistych

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)