zgarnijpremie.pl » Inne » DPD: Przygotuj przesyłkę online i znajdź punkt, w którym ją nadasz

DPD: Przygotuj przesyłkę online i znajdź punkt, w którym ją nadasz

10 sty 2018 1 komentarz ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Chcesz nadać paczkę online i szukasz punktu, który się w tym specjalizuje? Poznaj ofertę DPD, w której do wyboru jest przesyłka krajowa, ale i międzynarodowa.

Jak skorzystać?

Wybierz, która z przesyłek Cię interesuje – krajowa, czy międzynarodowa.

Następny krok to wpisanie danych m.in. zaznaczenie doręczenia do odbiorcy lub do punktu Pickup. Następnie przejdziesz do podsumowania, płatności i wydruku dokumentów.

Jak przygotować paczkę?

Dowiedz się, jaką paczkę możesz wysłać i na jakich zasadach. Pamiętaj, że są pewne ograniczenia, o których warto pamiętać. Kliknij tutaj i zobacz wideo, z którego dowiesz się więcej.

Zawartość paczki – są rzeczy, których nie można przewieźć, bowiem nie pozwala na to obowiązujące w Polsce prawo (są to np. żywe rośliny, zwierzęta, broń, amunicja, fajerwerki). Pełna lista towarów zabronionych jest dostępna tutaj.

Pakowanie przesyłki – jeśli chcesz przesłać np. wazon, czy opony musisz dowiedzieć się jak spakować te przedmioty. W tym celu zajrzyj do zakładki „Instrukcje pakowania”.

Zabezpieczenie i zaadresowanie paczki – oklej przesyłkę taśmą i sprawdź, czy w Twoim opakowaniu nie ma żadnych luk, przez które jej zawartość mogłaby się zniszczyć. Etykietę umieść na płaskiej części paczki – ułatwi to kurierom skanowanie jej (dzięki temu Ty i odbiorca Twojej przesyłki możecie śledzić gdzie aktualnie się znajduje).

NADAJ PACZKĘ ONLINE

Regulamin DPD – zapoznaj się z zasadami

Komentarze (komentarzy: 1)

  • Aleksander Migut 10 maja 2022 0

    nie widzę związku pomiędzy nadaniem paczki a reklamą banku