zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Do zdobycia nawet 220 zł premii z Kontem 360° Banku Millennium.

Do zdobycia nawet 220 zł premii z Kontem 360° Banku Millennium.

15 czea 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Do zdobycia teraz nawet 220 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium. 200 zł w gotówce i 20 zł zwrotu za zakupy na goodie!

Do zdobycia 220 zł. 200 zł w gotowce i 20 na goodie!

do zdobycia

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja konta osobistego Banku Millennium skierowana jest tylko do nowych klientów, tj. osób które nigdy wcześniej nie korzystały z promocji Konta 360°.

Możliwość zgarnięcia dodatkowych 20 zł na goodie mają osoby, które zdążyły już założyć Konto 360° w trwającej cały czas promocji z premią do 200 zł oraz te osoby, które dopiero do niej przystąpią.

Jak skorzystać i zgarnąć 200 zł premii?

  1. Najpóźniej do 22.06.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta 360° lub 360° Student wyrażając przy tym wszystkie wymagane regulaminem zgody marketingowe i zawrzyj umowę o prowadzenie konta;
  2. Przed upływem terminu 30.09.2020 aktywuj aplikację mobilną oraz spełnij warunki aktywności w lipcu, sierpniu i wrześniu polegające na:zasileniu konta kwotą min. 1000 oraz wykonaniu przynajmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jak zgarnąć dodatkowe 20 zł na goodie?

Wystarczy, że założymy Konto 360° w trwającej właśnie promocji wyrażając przy tym wszystkie wymagane zgody marketingowe.

Najpóźniej do 22.07.2020 otrzymasz sms-a z kodem odbioru wspomnianych 20 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czym jest goodie?

goodie to należący do Banku Millennium agregator promocji, ofert ze zniżkami, kuponami w formie strony internetowej oraz bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Dzięki goodie znajdziesz najlepsze oferty wybranego sklepu najbliżej Ciebie. Masz możliwość zbierania kodów rabatowych zarówno do sklepów stacjonarnych jak i internetowych.

Czas trwania promocji

Do promocji możesz przystąpić do 22.06.2020.

Nagroda

Należną premię 200 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz przelewem na konto otwarte w promocji nie później niż 30.10.2020.

Warunkiem przekazania premii jest posiadanie aktywnego promocyjnego konta oraz utrzymanie wyrażonych wcześniej zgód marketingowych!

Premię 20 zł z goodie możesz sobie przelać na konto bankowe do 12 miesięcy od ich otrzymania, ale dopiero po uzbieraniu 21 zł. Zatem albo wykorzystamy tę kwotę na zakupy przez goodie, albo uzbieramy dodatkową złotówkę i przelejemy sobie premię na konto.

***

Ile kosztuje Konto 360° w Millennium Banku?

Aby Konto 360° faktycznie okazało się darmowe (prowadzenie rachunku, obsługa karty debetowej oraz wypłata gotówki z bankomatów) musisz zapewnić min. 1000 zł wpływów zewnętrznych
min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu – czyli identycznie, jak warunki aktywności przewidziane w tej promocji 🙂

W przeciwnym wypadku koszt prowadzenia konta wyniesie 8 zł miesięcznie, utrzymania karty 7 zł, a wypłaty z bankomatów obcych wyniosą 1 zł lub 5 zł prowizji (zależy od właściciela maszyny).

Natomiast prowadzenie Konta 360° Student jest całkowicie bezpłatne dla osób do 26 roku życia. Z kolei za obsługę karty oraz wypłaty gotówki z bankomatów nie zapłacisz nic przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Przelewy krajowe w złotych przez Millenet i Aplikację Mobilną są bezpłatne.

 

Powiększ swoje oszczędności z inną promocją konta osobistego! Teraz zakładając Konto Direct lub Mobi masz szansę na łatwe 160 zł premii!

160 zł premii

***

Kumulacja 220 zł premii za konto osobiste nie zdarza się często. Jeśli wiesz już, jak je zdobyci to kliknij poniżej i wyślij wniosek o otwarcie konta 360° 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji z premią 200 zł

Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)