zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Do 300 zł zwrotu za płatności ZUS z Kontem FIRMA+ Idea Banku.

Do 300 zł zwrotu za płatności ZUS z Kontem FIRMA+ Idea Banku.

27 paź 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Do 300 zł zwrotu za płatności ZUS w najnowszej promocji konta firmowego Idea Banku FIRMA+! Darmowe prowadzenie rachunku w promocji przez 24 miesiące!

Do 300 zł zwrotu za płatności ZUS!

do 300 zł zwrotu

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, to znaczy osób prowadzących jednoosobową działalność, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy od przystąpienia do akcji nie posiadały żadnego rachunku dla firm w Idea Banku. Wykluczeniu polegają również uczestnicy którejkolwiek poprzedniej promocji dla firm „Premiowanie za bankowanie„.

Jak zgarnąć do 300 zł zwrotu za płatnośći ZUS?

  1. Najpóźniej do 31.01.2021 złóż wniosek o otwarcie konta firmowego Idea Banku FIRMA+ wraz z kartą do konta i wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe;
  2. W ciągu max. 14 dni od podpisania umowy o prowadzenie konta zaloguj się do bankowości internetowej Idea Cloud akceptując regulamin promocji oraz aktywuj kartę wydaną do konta;
  3. Następnie przez kolejne 6 miesięcy aktywnie korzystaj z konta dokonując opłaty ZUS, a za każdą taką transakcję otrzymasz 10% zwrotu (max. 50 zł miesięcznie).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 31.01.2021, ale wyłącznie do 1000 otwartych kont.

Kiedy otrzymasz zwrot?

Maksymalny zwrot w wysokości 300 zł podzielony jest na 6 części po 50 zł. Wypłata poszczególnych części premii zostanie przelana na konto promocyjne najpóźniej w ciągu 15 dni od miesiąca następującego po miesiącu, za który została naliczona. Aby zatem w pełni skorzystać z oferty należy spełniać warunki aktywności przez pół roku od otwarcia rachunku.

***

Ile kosztuje konto firmowe Idea Banku FIRMA+?

Konto FIRMA+ prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, ale tylko przez najbliższe 2 lata. Po tym czasie opłata miesięczna za utrzymanie rachunku wyniesie 10 . Aby wciąż cieszyć się darmowym kontem należy przez cały czas mieć aktywną kartę debetową oraz co miesiąc dokonywać opłat ZUS.

Wracając do samej karty jej miesięczne utrzymanie okaże się darmowe jeśli w miesiącu wykonasz transakcje na sumę przynajmniej 400 miesięcznie lub zapewnisz wpływy gotówki w wyznaczonych wpłatomatach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata 8 zł.

Krajowe przelewy złotówkowe typu Elixir za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej są całkowicie darmowe, natomiast darmowe wypłaty gotówki z bankomatów (własnych oraz należących do innych podmiotów) w ciągu miesiąca ograniczone są do 5. Za każdą następną prowizja wyniesie 2% od kwoty transakcji.

Sprawdź też aktualny Ranking kont firmowych – październik 2020!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)