zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Do 1500 zł premii z CitiKontem dla Biznesu Banku Citi Handlowego

Do 1500 zł premii z CitiKontem dla Biznesu Banku Citi Handlowego

27 gru 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Po ciepłym przyjęciu pierwszej promocji CitiKonta dla Biznesu Bank Citi Handlowy postanowił kontynuować ofertę z premią do 1500 zł. Warunki są niemal bez zmian. Pierwsze 150 zł otrzymasz już za samo otwarcie konta z wyrażonymi zgodami marketingowymi.

Oferta dla nowych klientów, ale z krótkim okresem karencji

Oczywiście, jak na promocję konta bankowego przystało oferta jest skierowana do nowych klientów będących przedsiębiorcami w rozumieniu Ustawy z dn. 26 stycznia 2018. Przez nowego klienta bank rozumie osoby nie posiadające rachunków firmowych w Banku Citi Handlowym przed udziałem w promocji. Naturalnie posiadanie innych produktów skierowanych do klientów indywidualnych, jak konta osobiste, karty kredytowe, czy lokaty nie wyklucza z udziału w promocji.

1500 zł premii w 6 częściach za korzystanie z konta firmowego Citi Handlowego:

150 zł

Najpóźniej do 19.06.2024 otwórz CitiKonto dla biznesu (100 zł) (pakiet CitiKonto oferta dla biznesu). W trakcie otwierania konta firmowego koniecznie wyraź dobrowolne zgody na kontakt marketingowy (50 zł).

100 zł

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta firmowego wykonaj w CitiKantor, w Citibank Online, u doradcy w CitiPhone lub w oddziale zlecenia walutowe na min. 3 000 zł.

100 zł

Również do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe wykonaj minimum jeden przelew do ZUS.

50 zł

Otwórz konto osobiste (np. darmowe Citikonto) dowolnego typu i połącz je z kontem firmowym.

600 zł

Płać kartą debetową wydaną do konta na min. 500 zł miesięcznie, żeby odbierać 3% zwrotu (max. 100 zł) przez 6 miesięcy.

500 zł

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego podpisz umowę o kredyt na min. 50 000 zł. Premia wyniesie 1% wartości kredytu, jednak nie więcej, niż 2000 zł. (min. 500 zł)

Nagroda

Każda z części premii zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunku uprawniającego do jej otrzymania.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Do promocji można dołączać najpóźniej do 19.06.2024.

Opodatkowanie premii dla firmy

Cechą odróżniającą promocje bankowe skierowane do osób indywidualnych od tych skierowanych do firm jest kwestia opodatkowania otrzymanej nagrody. W przypadku promocji dla firm każdą premię należy traktować jako dochód, który należy rozliczyć z Urzędem Skarbowym według właściwych zasad.

Ile kosztuje CitiKonto dla biznesu

Otwierając CitiKonto dla biznesu w promocji nie zapłacisz nic za korzystanie z niego przez najbliższe 2 lata. W ramach darmowego pakietu wchodzi:

  • brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta
  • brak opłaty za obsługę karty debetowej
  • brak prowizji za wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach na terenie kraju
  • brak opłat za polecenia przelewów
  • brak opłat za realizację przelewów w walutach obcych
  • brak opłat za przelewy zagraniczne

Poza promocją oraz po 2 letnim okresie zwolnienia z opłat koszt miesięczny utrzymania CitiKonta dla biznesu wynosi 20 zł miesięcznie. Wystarczy jednak zapewnić min. 2 000 zł wpływów miesięcznie, aby uniknąć tego kosztu. Niestety bank nie przewidział możliwości uniknięcia 9 zł miesięcznej opłaty za obsługę karty płatniczej.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient, który nie posiadał konta firmowego w Banku Citi Handlowym przed udziałem w promocji.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 19.06.2024.

Nagroda

Do 1500 zł w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

Każda z części premii zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunku uprawniającego do jej otrzymania.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część