zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Darmowy internet mobilny Orange przez rok za założenie konta firmowego w PKO BP

Darmowy internet mobilny Orange przez rok za założenie konta firmowego w PKO BP

27 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Masz szansę zgarnąć 10GB internetu w Orange za darmo przez rok w zamian za założenie konta firmowego w PKO BP. Warunki są banalnie proste, bowiem musisz być abonentem tej sieci oraz mieć firmę lub prowadzić działalność gospodarczą. Poznaj szczegóły tej promocji.

Co możesz zyskać?

W ramach promocji otrzymasz kartę SIM z darmowym internetem – 10GB za darmo co miesiąc przez rok.

Promocja jest dostępna od 11 września do 31 października 2017 roku, chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula 6000 sztuk nagród.

Kto może skorzystać z promocji?

Osoba, która ma działalność gospodarczą oraz na dzień 10.09.2017 r. nie posiadała otwartego rachunku bieżącego do usługi prowadzonej działalności w PKO BP. Nie obowiązuje żadnej okres karencji, co jest dużym plusem tej promocji.

Co musisz zrobić, żeby zdobyć nagrodę?

  • załóż rachunek firmowy w PKO BP – wypełnij wniosek do 31.10.2017

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
  • wyraź zgody na informacje marketingowe
  • podaj swój numer telefonu komórkowego w celu przekazania nagrody
  • podpisz oświadczenie potwierdzające otrzymanie, zapoznanie się i akceptację treści postanowień Regulaminu promocji – jest to równoznaczne z chęcią udziału w promocji
  • podpisz umowę o konto

Jak odebrać nagrodę?

Na początek dostaniesz kod SMS (najpóźniej do 30 dni od spełnienia warunków promocji) dostarczony na Twój numer telefonu, który podałeś do kontaktu z bankiem.

Następnie otrzymany kod musisz wykorzystać na stronie klient.orange.pl/PKOBP podając swoje dane do wysyłki karty SIM. Zostanie Ci ona dostarczona przez Orange, przesyłką kurierską (Orange będzie wysyłać je co tydzień).

Na karcie SIM, którą otrzymasz, w każdym miesiącu pojawi się 10GB internetu. Karta będzie zasilana przez rok od momentu jej aktywacji.

Kod promocyjny jest ważny do 29 listopada 2017 roku. Pamiętaj o tym, że po upływie tego terminu nie będziesz mógł go aktywować.

PKO Konto Firmowe – opłaty

Rachunek firmowy jest dla przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, w tym wykonują wolne zawody i rolników indywidualnych. Jeśli prowadzisz swoją firmę krócej niż 12 miesięcy, to PKO Konto Firmowe będzie bezpłatnie przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku.

Po tym terminie opłaty wyglądają następująco:

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS i płatności kartą za min. 500 zł w miesięcy, inaczej 25 zł.
0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych, każdy kolejny 1 zł.
0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US.
0 zł za wszystkie przelewy krajowe przez aplikację IKO.
0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP.
0 zł za wpłaty we wpłatomatach PKO BP do 50 tys. zł w miesiącu.
0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR i USD.

Rolnicy

Konto może być prowadzone za 0 zł pod warunkiem dokonania wpłaty na rachunek na kwotę min. 1000 zł w miesiącu. Inaczej opłata wyniesie 9 zł.

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste. Jeśli jesteś abonentem sieci Orange, a dodatkowo szukasz odpowiedniego rachunku firmowego – skorzystaj z najnowszej oferty PKO BP dla przedsiębiorców. Za założenie konta otrzymasz 10GB internetu za darmo, przez cały rok. 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Regulamin promocji >>

Komentarze (0)