zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Canal+ z Netflixem za 0 zł przez pół roku z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao!

Canal+ z Netflixem za 0 zł przez pół roku z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao!

6 czea 2022 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Voucher na 6 darmowych miesięcy dostępu do Canal+ z Netflixem to doskonała premia akurat na jesienne i zimowe wieczory! Wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne i wykonać w sumie min. 15 transakcji kartą przez 3 miesiące!

Canal+ z Netflixem za 0 zł od Banku Pekao!

Kto może skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania należy być nowym klientem banku. W tym przypadku oznacza to osobę, która nie posiadała żadnego produktu bankowego w Banku Pekao dla klientów indywidualnych w okresie od 01.01.2020 do 31.05.2022.

Pół roku oglądania filmów za Canal+ z Netflixem za 0 zł!

Etap I
  • Najpóźniej do 30.06.2022 za pomocą internetu otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową.
Etap II
  • Podczas składania wniosku o konto wpisz w specjalnym okienku kod rekomendacji: CANAL.

Etap III
  • zarówno w lipcu, jak i sierpniu i wrześniu spełniaj warunki aktywności polegające na wykonaniu min. 5 transakcji na dowolną kwotę kartą Visa Debit FX wydaną do Konta Przekorzystnego.
Nagroda

Voucher o wartości 420 zł (równowartość 6 miesięcy abonamentu Canal+ z Netflixem) otrzymasz najpóźniej do 29.11.2022 we wiadomości email.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wydania 2000 voucherów, ale nie dłużej niż do 30.06.2022.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Zarówno osoby przed 26 rokiem życia, jak i starsze nie muszą spełnić żadnego warunku aktywności, aby rachunek był za 0 zł. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku karty płatniczej. Aby uniknąć miesięcznej opłaty 4 zł należy w miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta, PeoPay, Apple Pay lub Google Pay.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Darmowe przewalutowanie z Rewolucyjną Kartą!

Aby dokonywać płatności w EUR, GBP, USD, czy CHF nie potrzebujemy zakładać oddzielnych subkont dla tych walut. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i ściągnie należną kwotę z podstawowego rachunku złotowego przeliczając ją po kursach Mastercard bez dodatkowych prowizji banku i opłat za przewalutowanie.

 

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadają konta osobistego Banku Pekao od co najmniej 01.01.2020 do 31.05.2022.

Czas trwania promocji

Promocja z limitem do 2000 voucherów trwa do 30.06.2022.

Nagroda

Voucher na 6 miesięcy darmowego dostępu do platformy Canal+ z Netflixem.

Termin wydania nagrody

Najpóźniej 29.11.2022 voucher zostanie wysłany mailowo, a darmowy dostęp będzie obowiązywał przez 6 miesięcy.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część