zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Bon turystyczny – zarezerwuj pobyt przez Travelist i odbierz 10% zwrotu!

Bon turystyczny - zarezerwuj pobyt przez Travelist i odbierz 10% zwrotu!

7 sie 2020 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bon turystyczny wykorzystany przez Travelist pozwoli Ci na odebranie 10% wartości rezerwacji do wykorzystania na kolejne wakacje!

Bon turystyczny zrealizowany przez Travelist.

bon turystyczny

Kto może skorzystać z promocji Travelista?

Akcja przeznaczona jest dla wszystkich beneficjentów rządowego programu wsparcia dla wszystkich rodzin z dziećmi na wypoczynek w Polsce. Celem program jest również wsparcie branży turystycznej w Polsce w obliczu zapaści gospodarczej, jaką obserwuje się od wiosny tego roku.

Komu należy się Bon Turystyczny?

Jednorazowe świadczenie w postaci 16-cyfrowego elektronicznego bonu przyznawane jest na każde dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia. Bon wydawany jest bez względu na wysokości zarobku rodziców oraz faktu, czy pracują oni w Polce lub za granicą. Nie ma obowiązku wydania całej kwoty jednorazowo, a sam bon ważny będzie jeszcze do 31.03.2022.

Jak pobrać Bon Turystyczny?

Jeśli jesteś rodzicem co najmniej 1 niepełnoletniego dziecka to zaloguj się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) i potwierdz zgodność swoich danych, aby pobrać Bon.

Jak skorzystać z promocji Travelist i zgarnąć 10% zwrotu?

Zasady promocji są bardzo proste:
1. na stronie Travelist (zielony przycisk poniżej) odnajdź na listę obiektów hotelowych, te które akceptują Bony Turystyczne;
2. następnie podczas dokonywania rezerwacji wybranego hotelu podaj numer swojego Bonu;
3. po zakończonym pobycie na Twoje konto w Travelist wpłynie 10% wykorzystanej części Bonu w postaci „środków Travelist”!

Wybierz hotel i odbierz 10% zwrotu!

Czym są „Środki Travelist”?

Są to elektroniczne środki płatnicze przeznaczone do płatności za usługi/rezerwacje w ramach ofert zgromadzonych na Travelist.pl. Znajdziesz je z poziomu Twojego konta Travelist, wydasz na rezerwację wybierając opcję płatności z góry. Przyznane środki mają ograniczony termin ważności. Sprawdź, do kiedy należy je wydać, jak tylko otrzymasz informację o przyznaniu ich.

Dokumenty

Regulamin Travelist

Komentarze (0)