zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Autopay dostępny dla klientów VeloBanku

Autopay dostępny dla klientów VeloBanku

19 lip 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Kliencie VeloBanku od teraz mogą korzystać z funkcji Autopay przy poruszaniu się po wybranych odcinkach autostrad w Polsce.

Autopay dostępne w aplikacji mobilnej VeloBanku

Klienci VeloBanku od teraz z poziomu aplikacji mobilnej mogą korzystać z nowej usługi pozwalającej zapłacić za przejazdy autostradami. Partnerem banku w tym obszarze jest Autopay. Nowa funkcja w bankowości mobilnej VeloBanku to konsekwentna realizacja strategii rozwoju tego kanału o użyteczne usługi typu VAS, czyli value added service. Nową odsłonę bankowości mobilnej klienci VeloBanku zobaczyli w maju br. Została ona zaprojektowana zgodnie z podejściem „mobile first”, czyli koncentracji na potrzebach osób, które w kontakcie z bankiem preferują rozwiązania mobilne.

Aplikację mobilną VeloBanku ponadto wyróżnia przejrzysta architektura informacji, nowoczesny i spójny design oraz użyteczne funkcje. Do tej pory klienci mogli z poziomu bankowości mobilnej kupić bilet komunikacji miejskiej czy opłacić parking, a od teraz mogą również automatycznie zapłacić za autostrady.

Jak korzystać z płatności za autostrady?

Uruchomienie nowej usługi w aplikacji mobilnej VeloBanku jest niezwykle proste i wymaga zaledwie kilku kliknięć. Po zalogowaniu należy wybrać „Usługi”, „Transport”, a następnie „Autostrady”. Automatyczne przejazdy są aktualnie dostępne na autostradzie A1 (Toruń-Gdańsk) oraz na autostradzie A4 (Katowice-Kraków). Na odcinku A1 Toruń-Gdańsk wystarczy podjechać pod dowolną bramkę, natomiast na odcinku A4 Kraków-Katowice trzeba wybrać bramki oznakowane symbolem czarnej kamery na żółtym tle. W obu przypadkach system po rozpoznaniu auta podniesie szlaban, a opłatę za przejazd pobierze po zjeździe z autostrady.

Możliwość opłacenia przejazdu na autostradzie z poziomu aplikacji mobilnej VeloBanku pozwala zaoszczędzić czas na czekanie na bramkach oraz szukanie pieniędzy lub karty. Ponadto, system korzysta z nowoczesnych rozwiązań weryfikacji tablic rejestracyjnych, tzw. videotolling.

Przeczytaj

Czytaj więcej

Komentarze (0)

VeloKonto
VeloKonto
Premia

650 zł +6,5% do 3 tys. zł

Karencja

Dla nowych klientów banku. nieposiadających konta w Velo Banku(Getin Banku) od przynajmniej 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • 60 zł za założenie VeloKonta z VeloSkarbonką i płatności bezgotówkowe (kartą do konta lub BLIKiem);
  • 5% zwrotu za płatności miesięcznie przez pół roku – max. 540 zł, przy zapewnieniu min. 2 000 zł wpływów miesięcznie;
  • 50 zł za skorzystanie z Programu Poleceń.

(czytaj więcej)

600 zł + 50 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część