zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 8,1% przez 4 miesiące + 20 zł w nowej promocji CitiKonta!

8,1% przez 4 miesiące + 20 zł w nowej promocji CitiKonta!

6 mar 2023 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

20 zł za sam fakt otwarcia CitiKonta Banku Citi Handlowego oraz 8,1% do 100 000 zł przez 4 miesiące na koncie oszczędnościowym za zapewnianie regularnych wpływów.

8,1% z CitiKontem!

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które nie posiadają i po 01.01.2021 nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

20 zł w gotówce i 8,1% przez 4 miesiące do 100 tys. zł w kilku prostych krokach:

20 zł
  • Najpóźniej do 31.03.2023 złóż wniosek o darmowe Citikonto oraz podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Z racji tego, że do tego czasu konto powinno być otwarte i aktywne wniosek o jego otwarcie należy złożyć z rozsądnym wyprzedzeniem. Możesz samodzielnie złożyć wniosek za pomocą selfie lub zostawić swoje dane i poczekać na telefon od konsultanta banku;
  • na etapie składania wniosku wyraź dobrowolnie zgody na kontakt marketingowy.
8,1%

W każdym z 4 miesięcy trwania promocyjnego oprocentowania: luty, marzec, kwiecień, maj zapewnij min. 2 000 zł łącznych wpływów na CitiKonto.

Nagroda

20 zł otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, po otwarciu konta. Odsetki z oprocentowania 8,1% będą wypłacane do 20. dnia kolejnego miesiąca po  spełnieniu warunków aktywności.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta CitiKonta trwa do wyczerpania limitu 1500 uczestników, ale nie dłużej niż do 31.03.2023.

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadali/współposiadali od 01.01.2021 konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.03.2023 lub wyczerpania puli 1500 kont.

Nagroda

20 zł w gotówce + 8,1% na koncie oszczędnościowym.

Termin wypłaty nagrody

20 zł otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, po otwarciu konta. Odsetki z oprocentowania 8,1% będą wypłacane do 20. dnia kolejnego miesiąca po  spełnieniu warunków aktywności.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część