zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 7,9% do 200 000 zł dla nowych klientów ING Banku Śląskiego

7,9% do 200 000 zł dla nowych klientów ING Banku Śląskiego

25 sie 2023 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

W najnowszej edycji promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego do zyskania aż 7,9% przez 3 miesiące do 200 000 zł dla nowych klientów ING Banku Śląskiego.

Oferta dostępna tylko online z kontem osobistym ING Banku Śląskiego

 1. Promocyjne oprocentowanie zmienne w skali roku 7,9% w ramach promocji „Bonus na start online” przeznaczone jest wyłącznie dla nowych klientów czyli osób, które od 11.08.2023 nie posiadały (ani nie były współposiadaczami / pełnomocnikami) żadnego produktu banku i skorzystają z oferty drogą online (strona internetowa lub aplikacja mobilna banku).
 2. Promocyjne oprocentowanie zmienne w skali roku 7% w ramach promocji „Bonus na start” przeznaczone jest zarówno dla nowych, jaki obecnych klientów ING Banku Śląskiego, którzy skorzystają z oferty w placówce banku i posiadają konto osobiste:
 • w tym pierwszym przypadku nowy klient to osoba, która przynajmniej od 11.08.2022 nie posiadała/nie współposiadała żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN;
 • jako obecny klient osoba mogła posiadać/współposiadać taki rachunek, ale nie wykazywała na nim aktywności od 11.08.2023 (nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł).

Jakie warunki?

Promocyjnym oprocentowaniem wynoszącym 7,9% w skali roku mogą być objęte środki do 200 000 zł przez 3 miesiące, jeśli z oferty skorzystasz drogą online i 7% w skali roku, jeśli skorzystasz z niej w palcówce banku. Środki powyżej 200 000 zł będą objęte standardowym oprocentowaniem:

Czego potrzebujesz, aby skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty Otwartego Konta Oszczędnościowego musisz posiadać konto osobiste ING Banku Śląskiego. W trwającej właśnie promocji Konta Direct lub Konta Mobi (jeśli masz mniej niż 26 lat) możesz zdobyć 250 zł premii! (czytaj dalej)

Samo prowadzenie rachunku dla Konta Direct jest bezwarunkowo darmowe. Miesięczną opłatę w wysokości 10 zł za posiadanie karty płatniczej unikniesz, jeśli wykonasz w miesiącu transakcje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł.

Promocja Otwartego Konta Oszczędnościowego „Bonus na start online” trwa do 11.09.2023.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Komentarze (0)

Otwarte Konto Oszczędnościowe
Otwarte Konto Oszczędnościowe
Oprocentowanie

5,5%

Wysokość depozytu

200 000 zł

Okres depozytu

3 miesiące

Kapitalizacja odsetek
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku promocyjnego oprocentowania na koniec trwania promocji.
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku oprocentowania standardowego miesięczna,
 • Oprocentowanie poza promocją wynosi 1,5% w skali roku

na koniec

Warunki dostępności
 • w czasie trwania oferty jako pierwszą zawarły umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 15.11.2023 nie są i nie były posiadaczami lub współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,
  albo
 • w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i są posiadaczami lub współposiadaczami jednego z wymienionych powyżej rachunków i otwartego przed 15.11.2022, ale na tym rachunku:
  A) nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 15.11.2022 do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO,
  oraz
  B) miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 15.11.2022 do 14.11.2023.

z kontem ING Banku Śląskiego

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja