zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Lokaty i konta oszczędnościowe » 7,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele mBanku

7,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele mBanku

6 czea 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

7,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele, ale tym razem do 25 000 zł w promocji mBank za otwarcie eKonta do Usług na selfie. Bez zmian oprocentowanie dostępne przez 3 miesiące i obniżone do 5,5% oprocentowanie w przypadku innego sposobu otwarcia konta.

7,5% lub 5,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele

W promocji konta oszczędnościowego Moje Cele mBank tak na prawdę występują dwa oprocentowania. Depozyt z oprocentowaniem 7,5% otworzysz, jeśli założysz eKonto do Usług za pomocą selfie lub e-dowodu (nowy klient) lub założysz cel oszczędnościowy Moje Cele metodą online (obecny klient). Jeśli jako nowy klient założysz konto osobiste w inny sposób lub jako obecny klient otworzysz konto Moje Cele za pomocą mLini lub w oddziale mBanku to oprocentowanie wyniesie max 5,5%.

Kapitalizacja odsetek na koncie Moje Cele jest miesięczna. Konto Moje Cele to rachunek do regularnego oszczędzania. Możesz jedną z czterech dostępnych form oszczędzania:

 • zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł,
 • procent (1-15%) od każdej transakcji,
 • stałą kwotę (3-10 zł) po każdej transakcji,
 • stałą kwotę raz w miesiącu.

Złóż wniosek

Zasilaj cel oszczędnościowy, aby utrzymać oprocentowanie

To jednak nie wszystko. Aby utrzymać promocyjne oprocentowanie 6,5% lub 5,3% musisz w każdym kolejny miesiącu zasilić cel oszczędnościowy kwotą min. 100 zł. Przykładowo otwierając konto oszczędnościowe Moje Cele i deponując na nim środki w lutym musisz zapewnić wpływ na to konto min. 100 zł w marcu oraz kwietniu. Jeśli tego nie zrobisz to oprocentowanie na tym rachunku wyniesie zaledwie 0,5%.

560 zł premii za eKonto do Usług lub 600 zł za eKonto możliwości

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w mBanku to skorzystanie z promocji konta oszczędnościowego Moje Cele będzie łatwiejsze. eKonto to rachunek osobisty skierowany do osób powyżej 24 roku, natomiast eKonto możliwości to konto dla osób w wieku 18-24 lat. W obu przypadka należy być nowym klientem banku, które nie posiadał konta osobistego w mBanku począwszy od 01.01.2020.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap

TAG:

Komentarze (0)

Konto Oszczędnościowe „Moje Cele”
Konto Oszczędnościowe „Moje Cele”
Oprocentowanie
 • 7,5% – przy otwarciu eKonta metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu
 • 5,5% – przy otwarciu eKonta w inny sposób

7,5%

Wysokość depozytu

do 25 000 zł

Okres depozytu

3 miesiące

Kapitalizacja odsetek

miesięczna

Warunki dostępności
 • dla nowych klientów i obecnych klientów;
 • wymagane eKonto osobiste;
 • klienci, którzy otworzyli do 17.09.2024 eKonto do usług lub eKonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód mogą skorzystać z  5,5%.
 • oferta dotyczy wyłącznie nowych środków
 • kapitalizacja miesięczna
 • dla oprocentowania 7,5% należy wykazywać aktywność polegającą na zwiększaniu salda konta oszczędnościowego o przynajmniej 100 zł po każdym miesiącu (np. stan konta w czerwcu 500 zł, w lipcu 600, sierpniu 700 zł)
 • 7,5% – przy otwarciu eKonta metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu
 • 5,5% – przy otwarciu eKonta w inny sposób niż selfie i e-dowód

z selfie lub e-dowód

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część