zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 7% do 200 000 zł przez 3 miesiące na Otwartym Koncie Oszczędnościowym ING Banku Śląskiego!

7% do 200 000 zł przez 3 miesiące na Otwartym Koncie Oszczędnościowym ING Banku Śląskiego!

29 czea 2023 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Powrót do 200 000 zł maksymalnego wkładu na Otwartym Koncie Oszczędnościowym przez 3 miesiące z oprocentowaniem 7% w ramach promocji „Bonus na start” ING Banku Śląskiego.

Oferta tylko z kontem osobistym ING Banku Śląskiego

Promocyjne oprocentowanie zmienne w skali roku 7% w ramach promocji „Bonus na start” przeznaczone jest zarówno dla nowych, jaki obecnych klientów ING Banku Śląskiego, którzy posiadają konto osobiste:

 • w tym pierwszym przypadku nowy klient to osoba, która przynajmniej od 27.06.2022 nie posiadała/nie współposiadała żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN;
 • jako obecny klient osoba mogła posiadać/współposiadać taki rachunek, ale nie wykazywała na nim aktywności od 27.06.2022 (nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł).

Jakie warunki?

Promocyjnym oprocentowaniem wynoszącym 7% w skali roku mogą być objęte środki do 200 000 zł przez 3 miesiące. Środki powyżej tej kwoty będą objęte standardowym oprocentowaniem:

Czego potrzebujesz, aby skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty Otwartego Konta Oszczędnościowego musisz posiadać konto osobiste ING Banku Śląskiego. W trwającej właśnie promocji Konta Direct lub Konta Mobi (jeśli masz mniej niż 26 lat) możesz zdobyć 250 zł premii! (czytaj dalej)

Samo prowadzenie rachunku dla Konta Direct jest bezwarunkowo darmowe. Miesięczną opłatę w wysokości 7 zł za posiadanie karty płatniczej unikniesz, jeśli wykonasz w miesiącu transakcje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł.

Promocja Otwartego Konta Oszczędnościowego „Bonus na start” trwa do 18.07.2023.

Złóż wniosek

Komentarze (0)

Otwarte Konto Oszczędnościowe
Otwarte Konto Oszczędnościowe
Oprocentowanie

5,5%

Wysokość depozytu

200 000 zł

Okres depozytu

3 miesiące

Kapitalizacja odsetek
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku promocyjnego oprocentowania na koniec trwania promocji.
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku oprocentowania standardowego miesięczna,
 • Oprocentowanie poza promocją wynosi 1,5% w skali roku

na koniec

Warunki dostępności
 • w czasie trwania oferty jako pierwszą zawarły umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 15.11.2023 nie są i nie były posiadaczami lub współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,
  albo
 • w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i są posiadaczami lub współposiadaczami jednego z wymienionych powyżej rachunków i otwartego przed 15.11.2022, ale na tym rachunku:
  A) nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 15.11.2022 do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO,
  oraz
  B) miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 15.11.2022 do 14.11.2023.

z kontem ING Banku Śląskiego

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja