zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 7% do 200 000 zł przez 3 miesiące na Otwartym Koncie Oszczędnościowym ING Banku Śląskiego!

7% do 200 000 zł przez 3 miesiące na Otwartym Koncie Oszczędnościowym ING Banku Śląskiego!

29 czerwca 2023 (Aktualizacja 19.07.2023) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Powrót do 200 000 zł maksymalnego wkładu na Otwartym Koncie Oszczędnościowym przez 3 miesiące z oprocentowaniem 7% w ramach promocji „Bonus na start” ING Banku Śląskiego.

Oferta tylko z kontem osobistym ING Banku Śląskiego

Promocyjne oprocentowanie zmienne w skali roku 7% w ramach promocji „Bonus na start” przeznaczone jest zarówno dla nowych, jaki obecnych klientów ING Banku Śląskiego, którzy posiadają konto osobiste:

 • w tym pierwszym przypadku nowy klient to osoba, która przynajmniej od 27.06.2022 nie posiadała/nie współposiadała żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN;
 • jako obecny klient osoba mogła posiadać/współposiadać taki rachunek, ale nie wykazywała na nim aktywności od 27.06.2022 (nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł).

Jakie warunki?

Promocyjnym oprocentowaniem wynoszącym 7% w skali roku mogą być objęte środki do 200 000 zł przez 3 miesiące. Środki powyżej tej kwoty będą objęte standardowym oprocentowaniem:

Czego potrzebujesz, aby skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty Otwartego Konta Oszczędnościowego musisz posiadać konto osobiste ING Banku Śląskiego. W trwającej właśnie promocji Konta Direct lub Konta Mobi (jeśli masz mniej niż 26 lat) możesz zdobyć 250 zł premii! (czytaj dalej)

Samo prowadzenie rachunku dla Konta Direct jest bezwarunkowo darmowe. Miesięczną opłatę w wysokości 7 zł za posiadanie karty płatniczej unikniesz, jeśli wykonasz w miesiącu transakcje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł.

Promocja Otwartego Konta Oszczędnościowego „Bonus na start” trwa do 18.07.2023.

Złóż wniosek

Komentarze (0)

Otwarte Konto Oszczędnościowe
Otwarte Konto Oszczędnościowe
Oprocentowanie
 • Oprocentowanie poza promocją wynosi 1,5% w skali roku

6%

Wysokość depozytu

200 000 zł

Okres depozytu

3 miesiące

Kapitalizacja odsetek
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku promocji „Bonus na start” odbywa się miesięcznie;
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku promocji „OKO Bonus” na koniec promocji.

miesięczna lub na koniec

Warunki dostępności

Oferta Bonus na Start skierowana jest do nowych klientów, czyli osób które:

 • od 25.06.2024 nie miały (ani nie były współposiadaczem lub pełnomocnikiem) żadnego produktu banku dla klientów indywidualnych;
 • nie miały Otwartego Konta Oszczędnościowego, lub miały taki rachunek, ale nie korzystały z niego przynajmniej od 25.06.2024, a saldo rachunku nie przekraczało niż 10 zł;
 • 6% dostępne dla osób, które w okresie 3 miesięcy trwania promocji zalogują się min. 3 razy do aplikacji Moje ING mobile oraz wykonają min. 25 transakcji kartą lub BLIKIEM (płatności BLIKIEM tylko w sklepach stacjonarnych). 3% dostępne dla osób, które nie spełnią warunku aktywności.

Oferta OKO Bonus skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, ale dotyczy wyłącznie nowych środków:

 • nadwyżki ponad stan salda na wszystkich produktach depozytowych z dnia 20.06.2024;
 • ostatniego dnia trwania umowy saldo końcowe powinno być wyższe od salda początkowego;
 • 6% dostępne dla osób, które w okresie 3 miesięcy trwania promocji zalogują się min. 3 razy do aplikacji Moje ING mobile oraz wykonają min. 25 transakcji kartą lub BLIKIEM (płatności BLIKIEM tylko w sklepach stacjonarnych). 3% dostępne dla osób, które nie spełnią warunku aktywności.

z kontem ING Banku Śląskiego

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część