zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 6% do 200 000 zł przez 3 miesiące na koncie oszczędnościowym ING Banku Śląskiego.

6% do 200 000 zł przez 3 miesiące na koncie oszczędnościowym ING Banku Śląskiego.

12 wrz 2023 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Spadki oprocentowania na depozytach terminów nie ominęły oferty ING Banku Śląskiego. W najnowszej edycji promocyjnego oprocentowania Otwartego Konta Oszczędnościowego ING Banku Śląskiego możemy liczyć na 6% przez 3 miesiące do 200 000 zł.

Oprocentowanie 6% przez 3 miesiące dostępne w dwóch równoległych promocjach:

Bonus na start:

skierowana do osób, które:

 • w czasie trwania oferty jako pierwszą zawarły umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 12.09.2023 nie są i nie były posiadaczami lub współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,
  albo
 • w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i są posiadaczami lub współposiadaczami jedngo z wymienionych powyżej rachunków i otwartego przed 12.09.2022, ale na tym rachunku:
  A) nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 12.09.2022 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO,
  oraz
  B) miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 12.09.2022 do 11.09.2023.

Bonus na start online:

skierowana do osób które:

nowymi klientami, czyli osobami które od 12.09.2023 nie mają żadnego rachunku oszczędnościowego jak
również oszczędnościowo – rozliczeniowego (zarówno jako posiadacz jak i współposiadacz) ani żadnego innego produktu, usługi (np. karty, pożyczki, Moje ING lub Moje ING mobile) w Banku. Nie mogą też być pełnomocnikiem do żadnego produktu w Banku. I w czasie trwania Oferty zawarły online Umowę o OKO przez stronę www.ing.pl albo aplikację Moje ING mobile (przed zalogowaniem do aplikacji po wybraniu opcji „Załóż konto bankowe”).

Jakie warunki?

Skorzystanie zarówno z jednej, jak i z drugiej promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego nie wymaga zakładania konta osobistego. Warto jednak rozważyć założenie np. Konta Direct w promocji wraz z kontem oszczędnościowym, ponieważ oprócz podwyższonego oprocentowania można zyskać premię 250 zł za konto osobiste w promocji.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Komentarze (0)

Otwarte Konto Oszczędnościowe
Otwarte Konto Oszczędnościowe
Oprocentowanie

5,5%

Wysokość depozytu

200 000 zł

Okres depozytu

3 miesiące

Kapitalizacja odsetek
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku promocyjnego oprocentowania na koniec trwania promocji.
 • Kapitalizacja odsetek w przypadku oprocentowania standardowego miesięczna,
 • Oprocentowanie poza promocją wynosi 1,5% w skali roku

na koniec

Warunki dostępności
 • w czasie trwania oferty jako pierwszą zawarły umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 15.11.2023 nie są i nie były posiadaczami lub współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,
  albo
 • w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i są posiadaczami lub współposiadaczami jednego z wymienionych powyżej rachunków i otwartego przed 15.11.2022, ale na tym rachunku:
  A) nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 15.11.2022 do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO,
  oraz
  B) miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 15.11.2022 do 14.11.2023.

z kontem ING Banku Śląskiego

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja