zgarnijpremie.pl » Podróże » 50% zniżki na przejazdy pociągami

50% zniżki na przejazdy pociągami

28 kwi 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Jeśli stęskniliście się za promocją płatności mobilnych BLIK to mamy dla Was dobrą wiadomość – właśnie ruszyła kolejna! Tym razem możecie zgarnąć 50% zniżki na zakupy biletów kolejowych za pomocą aplikacji Koleo.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Co możesz zyskać?

50% wartości biletu po odbyciu podróży

Jak skorzystać z promocji?

Należy zainstalować na swoim telefonie aplikację Koleo (dostępną jedynie na Androida) i zarejestrować swoje konto. Następny krok to zakup biletów na pociąg płacąc BLIKiem. Możesz skorzystać z oferty Polregio, Kolei Małopolskich, ŁKA, SKM i Arriva.

Kliknij tutaj i zainstaluj aplikację

Zwrot 50%

50% wartości biletu wróci na Twoje indywidualne konto w aplikacji po zakończeniu podróży. Zdobyte środki będziesz mógł wykorzystać na zakup kolejnych biletów.

Każdy uczestnik może skorzystać z promocji dowolną liczbę razy, jedyny warunek to dokonanie transakcji na koleo.pl lub przez aplikację KOLEO z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych BLIK na kwotę min. 1 zł.

Kiedy otrzymasz zwrot?

Nie później niż w ciągu 14 dni od daty zrealizowania podróży z wykorzystaniem biletów, które zakupiłeś w czasie trwania promocji. Zwrot środków otrzymasz na swoje konto KOLEO.

Na to zwróć szczególną uwagę

* promocja trwa do 25 maja 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród, której organizator niestety nie określił
* minimalna kwota, która uprawnia Cię do skorzystania z promocji to 1 zł
* jednorazowo, dla jednej transakcji możesz otrzymać nagrodę, która w ujęciu kwotowym wynosi 15 zł, zatem wszystkie transakcje powyżej 30 zł będą nagradzane nagrodą w maksymalnej wysokości 15 zł
* jeden użytkownik aplikacji może zyskać maksymalnie 50 zł zwrotu
* jeśli zwrócisz lub wymienisz swój bilet nie przysługuje Ci prawo do otrzymania nagrody pieniężnej w wysokości 50% kwoty transakcji
* nagroda nie przysługuje również w przypadku zakupu więcej niż jednego biletu w ramach jednej transakcji bezgotówkowej i późniejszego zwrotu lub wymiany tylko niektórych biletów


***

Sprawdź regulamin tej promocji >>

Komentarze (0)