50 zł rabatu do wykorzystania w sklepie showroom.pl za płatności BLIK

Właśnie ruszyła kolejna edycja promocji showroom.pl i BLIK, w której do zgarnięcia jest rabat 50 zł na zakup odzieży, obuwia i dodatków. Zasady tej promocji są banalnie proste. Poznaj szczegóły.

Jak zdobyć 50 zł rabatu do showroom.pl?

Wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 250 zł. Następny krok to wpisanie kodu rabatowego „BLIK” w polu „Kod rabatowy lub karta upominkowa”. Zniżka naliczy się automatycznie pomniejszając kwotę do zapłaty o 50 zł. Na sam koniec opłać zamówienie kodem BLIK.

Czas trwania promocji

Pula rabatów wynosi ponad 70 tys. zł – promocja jest ważna do jej wyczerpania lub do 30 września 2017 roku.

Jak korzystać z systemu BLIK?

Jeśli jeszcze nie masz systemu BLIK w swoim telefonie:

  • pobierz najnowszą aplikację mobilną swojego banku
  • potwierdź wykonanie transakcji na telefonie
  • kiedy chcesz zapłacić np. za zakupiony przedmiot w internecie, sklepie stacjonarnym lub wypłacić pieniądze w bankomacie, wygeneruj w swoim smartfonie 6-cyfrowy kod BLIK
  • przepisz kod, który otrzymasz, żeby potwierdzić wykonaną przez siebie transakcję
  • potwierdź wykonanie transakcji w aplikacji

BLIK jest dostępny w bankach: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Orange Finanse, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe.

***

Jeśli ta promocja przypadła Ci do gustu nie czekaj – pamiętaj, że obowiązuje do końca września tego roku lub do wyczerpania puli, która wynosi ponad 70 tys. zł. Życzymy Ci udanych zakupów! 🙂

Showroom to platforma, która skupia starannie wyselekcjonowane i niezależne marki projektantów mody. Co ciekawe wszystkie produkty są sfotografowane, opisane i zmierzone przez samych projektantów.

Regulamin promocji >>

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here