zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 450 zł premii i dodatkowe korzyści z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku!

450 zł premii i dodatkowe korzyści z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku!

1 czea 2023 2 komentarzy ok. 5 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego Alior Banku przez Selfie oraz kolejne 400 zł za aktywne korzystanie z konta! NOWOŚĆ: 0 zł przez 3 miesiące za prowadzenie konta oraz wszystkie 11 korzyści!

450 zł łatwej premii od Alior Banku!

Kto skorzysta z promocji Alior Banku?

Tak jak większość promocji bakowych również i ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które nie posiadały konta osobistego w Alior Banku oraz T-Mobile Usługi Bankowe, a także konta walutowego, czy Karty Kibica w Alior Banku od co najmniej 3 lat od przystąpienia do promocji.

50 zł za samo otwarcie konta i 400 zł za warunki aktywności:

Start
 • Najpóźniej do 30.09.2023 złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie zgody na kontakt marketingowy (przez stronę internetową, w bankowości elektronicznej Alior Banku lub aplikacji mobilnej);
 • przed upływem 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wybierz 2 korzyści (2 są darmowe, a każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie) z 11 i utrzymuj je aktywne do odebrania ostatniej części premii.
50 zł
 • za wybranie metody złożenia konta za pomocą VideoSelfie zgarniesz pierwsze 50 zł premii.
400 zł

w każdym z 8 pełnych miesięcy od uruchomienia konta:

 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej Alior Banku
 • wykonaj min. 5 transakcji kartą wydaną do konta na dowolną kwotę.
Nagroda

Każde kolejne 50 zł otrzymasz na konto do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek

DO 240 zł zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne!

Moneyback 1% możliwy jest jeśli wybierzesz jako jedno z korzyści Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne. Aby zaliczyć transakcję do zwrotu musi ona zostać wykonane za pomocą jednej z usług: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK.

Maksymalna wysokość zwrotu może wynieść 20 zł miesięcznie. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

 

Konto Jakże Osobiste z korzyściami

Pierwsze 2 korzyści możesz wybrać za darmo. Za każdą kolejna korzyść zapłacisz 3,50 zł miesięcznie. To od ciebie zależy, czy skorzystasz z pełnego potencjału dodatkowych korzyści. Lista obecnie dostępnych korzyści:

 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • Bezpłatne bankomaty za granicą,
 • Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne,
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Pakiet bezpłatnych powiadomień,
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania,
 • Punkty dla Graczy.

4% do 10 000 zł i 7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Jedną z korzyści (z puli 11) jest podwyższone do 4% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla wszystkich środków do 100 000 zł. Aby skorzystać z 4% należy dodatkowo wykonać transakcje kartą o wartości min. 300 zł w miesiącu.

Oprócz wyższego oprocentowania w ramach korzyści możesz jeszcze skorzystać z podwyższonego do 7,% dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące. Za nowe środki uznana będzie nadwyżka ponad saldo z 10.05.2023. Ostatnim warunkiem skorzystania z wyższego oprocentowania będzie wykonywanie min. 3 płatności kartą w sklepach stacjonarnych miesięcznie.

Czas trwania promocji

W promocji możesz wziąć udział najpóźniej do 31.08.2023.

Jak zebrać całą premię?

Każda z część premii za miesiąc aktywności będzie przekazywana przez bank na wciąż aktywne Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Pamiętaj, aby nie rezygnować z konta, ani nie wypowiadać zgód marketingowych przed odebraniem ostatniej części nagrody!

Za skorzystanie z oferty Alior Bank zwolni Cię z opłat za Konto Jakże Osobiste, kartę do konta oraz wszystkie 11 korzyści przez 3 kalendarzowe miesiące. Np. otwierając konto w połowie czerwca nie musisz martwić się o opłaty za czerwiec, lipiec i sierpień.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie pobrana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10  miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

 

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

 

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku 

Nie przegap

TAG:

Komentarze (komentarzy: 2)

 • Kamil 1 czerwca 2023 0 1 odpowiedzi

  Ktoś korzystał z tej promocji i dostał środki? Spełniłem warunki w kwietniu i maju, czekałem do końca miesiąca czy dostanę nagrodę i póki co nici.

  • Wojciech Wojtczak 2 czerwca 2023 0

   Witaj,
   osobiście zakładałem to konto jakieś 2 lata temu i premię odebrałem. Z tego, co piszesz wynika, że jakąś część również powinieneś otrzymać. Czy na pewno zakładałeś konto drogą elektroniczną, a nie w banku?
   Pamiętaj również, że w poprzednich edycjach obowiązywała 2 letnia karencja – to znaczy, jeśli posiadałeś jakieś konto osobiste, lub walutowe to nie byłeś dla banku „nowym klientem”. Jeśli uważasz, że spełniłes wszystkie wymagane regulaminem warunki to zawsze możesz złożyć reklamację kontaktując się bezpośrednio z bankiem.

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Banku od 3 lat.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30.09.2023.

Nagroda

450 zł premii w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

Każde 50 zł z puli 450 zł zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część