zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 450 zł premii + 8% na koncie oszczędnościowym w promocji eKonta od mBanku!

450 zł premii + 8% na koncie oszczędnościowym w promocji eKonta od mBanku!

22 paź 2022 1 komentarz ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł za otwarcie eKonta i aktywność, 150 zł za wykorzystanie metody selfie lub e-dowodu oraz 100 zł za konto dla dziecka. Do tego procentowanie do 8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele do 50 000 zł!

450 zł łatwej premii!

Sprawdź, czy skorzystasz z okazji!

Z najnowszej promocji eKonta mBanku mogą skorzystać jedynie osoby, które nie posiadały, ani nie współposiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku od co najmniej 01.01.2020.

450 zł w gotówce w niesamowicie łatwy sposób!

200 zł
 • Najpóźniej do 08.02.2023 złóż wniosek o otwarcie eKonta mBank wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie gody na kontakt marketingowy.
 • Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy spełnij warunek aktywności polegający na:

– zapewnieniu jednorazowego wpływu na rachunek kwotą nie niższą niż 1000 zł;

– wykonaniu min8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIKiem.

150 zł
 • Aby zyskać dodatkowe 150 zł wystarczy, że składając wniosek o eKonto skorzystasz z weryfikacji tożsamości „na selfie” lub poprzez e-Dowód. Przy tym drugim sposobie wymagane będzie zainstalowanie na swoim telefonie obsługującym technologię NFC aplikacji eDO App;
 • w miesiącu otwarcia eKonta lub do końca kolejnego musisz jeszcze wykonać min8 płatność kartą płatniczą(w tym telefonem) lub BLIKiem na dowolną kwotę;
 • do 7 dni od otwarcia eKonta zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł (może to być zwykły przelew z naszego innego konta, ale w innym banku niż mBank)
100 zł
 • Aby zyskać dodatkowe 100 zł wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego eKonta otworzysz swojemu dziecku eKonto Junior do 13 roku życia;
 • lub Twoje dziecko otworzy sobie eKonto możliwości do 17 roku życia.
Nagroda

Poszczególne części premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz dodatkowe konto i dzięki niemu wykonasz potrzebne przelewy. W ten sposób możesz skorzystać z kilku promocji i zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy! Po spełnieni warunku zapewnienia wpływów środki możesz ponownie przelać na dowolne konto.

8% do 50 000 zł przez 3 miesiące na Moje Cele!

Aby skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania na czas trwania depozytu musimy wykazać się aktywnością, która polega na zwiększaniu salda o przynajmniej 100 zł po każdym miesiącu. W promocji występują dwie wysokości oprocentowania oszczędności i to którą z nich zostaną objęte twoje oszczędności uzależnione jest od sposobu założęnia konta:

 • 8% – przy otwarciu eKonta metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu
 • 7,3% – przy otwarciu eKonta w inny sposób niż selfie i e-dowód

Czas trwania promocji

W promocji możesz wziąć udział najpóźniej do 08.02.2023.

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz nią transakcje o wartości min. 350 zł. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mniej, to za taką operację zapłacisz 2,50 zł.

 • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (komentarzy: 1)

 • Kasia 30 lipca 2022 6

  mbank nie wypłaca promocji, więc proszę się tym nie sugerować, przy otwieraniu konta, lub wypłaca, ale nie wszystkim, tylko co drugiej, trzeciej osobie. Spełniłam warunki nie dostałam nic.

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w mBanku od 01.01.2020.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 08.02.2023.

Nagroda

450 zł premii w gotówce + 8% na Moje Cele.

Termin odebrania nagrody

Poszczególne części premii zostaną wypłacane do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja