zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 450 zł premii + 8% na koncie oszczędnościowym w promocji eKonta od mBanku!

450 zł premii + 8% na koncie oszczędnościowym w promocji eKonta od mBanku!

9 lut 2023 10 komentarzy ok. 3 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł za otwarcie eKonta i aktywność, 150 zł za wykorzystanie metody selfie lub e-dowodu oraz 100 zł za konto dla dziecka. Do tego procentowanie do 8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele do 50 000 zł!

450 zł łatwej premii!

Sprawdź, czy skorzystasz z okazji!

Z najnowszej promocji eKonta mBanku mogą skorzystać jedynie osoby, które nie posiadały, ani nie współposiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku od co najmniej 01.01.2020.

Jeśli chcesz założyć eKonto metodą na selfie to otwórz wniosek na telefonie i pobierz aplikację mBank. Za pomocą komputera założysz konto z kurierem lub na eDowód.

450 zł w gotówce w niesamowicie łatwy sposób!

200 zł
 • Najpóźniej do 31.05.2023 złóż wniosek o otwarcie eKonta mBank wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie gody na kontakt marketingowy. Promocja nie dotyczy rachunków otwieranych wspólnie.
 • Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy spełnij warunek aktywności polegający na:

– zapewnieniu jednorazowego wpływu na rachunek kwotą nie niższą niż 1000 zł;

– wykonaniu min8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIKiem.

150 zł
 • Aby zyskać dodatkowe 150 zł wystarczy, że składając wniosek o eKonto skorzystasz z weryfikacji tożsamości „na selfie” lub poprzez e-Dowód. Przy tym drugim sposobie wymagane będzie zainstalowanie na swoim telefonie obsługującym technologię NFC aplikacji eDO App;
 • w miesiącu otwarcia eKonta lub do końca kolejnego musisz jeszcze wykonać min8 płatność kartą płatniczą(w tym telefonem) lub BLIKiem na dowolną kwotę;
 • do 7 dni od otwarcia eKonta zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł (może to być zwykły przelew z naszego innego konta, ale w innym banku niż mBank)
100 zł
 • Aby zyskać dodatkowe 100 zł wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego eKonta otworzysz swojemu dziecku eKonto Junior do 13 roku życia;
 • lub Twoje dziecko otworzy sobie eKonto możliwości do 17 roku życia.
Nagroda

Poszczególne części premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek

Wskazówka!

 1. Jeśli nie chcesz pamiętać o konieczności spełnienia warunku aktywności dla uniknięcia opłaty za kartę płatniczą do eKonta to po otwarciu konta w promocji możesz ją zastrzec i zrezygnować z niej. Jest to możliwe, ponieważ zasady promocji dopuszczają spełnienie warunków transakcji przy użyciu wyłącznie BLIKA.
 2. Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz dodatkowe konto w innym banku i dzięki niemu wykonasz potrzebne przelewy. W ten sposób możesz skorzystać z kilku promocji i zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy! Po spełnieni warunku zapewnienia wpływów środki możesz ponownie przelać na dowolne konto.

8% do 50 000 zł przez 3 miesiące na Moje Cele!

Aby skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania na czas trwania depozytu musimy wykazać się aktywnością, która polega na zwiększaniu salda o przynajmniej 100 zł po każdym miesiącu. W promocji występują dwie wysokości oprocentowania oszczędności i to którą z nich zostaną objęte twoje oszczędności uzależnione jest od sposobu założęnia konta:

 • 8% – przy otwarciu eKonta metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu
 • 7,3% – przy otwarciu eKonta w inny sposób niż selfie i e-dowód

Czas trwania promocji

W promocji możesz wziąć udział najpóźniej do 31.05.2023.

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz nią transakcje o wartości min. 350 zł. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mniej, to za taką operację zapłacisz 2,50 zł.

 • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (komentarzy: 10)

 • Marcob 14 września 2022 0 1 odpowiedzi

  Podczas zakładania konta nie ma wyboru opcji weryfikacji tożsamości na selfie, tylko na e dowód, co jest warunkiem przyznania premii 150zł

  • Anonim 9 marca 2023 1 1 odpowiedzi

   W jaki sposób mogę tutaj założyć konto na selfie jak nie ma takiej opcji na stronie?

   • Wojciech Wojtczak 10 marca 2023 0

    Aby metoda na selfie była dostępna należy otworzyć wniosek na telefonie. Wówczas trzeba będzie pobrać aplikację mBanku i kontynuować zakładania konta.

 • Jaaa 14 listopada 2022 1 1 odpowiedzi

  Zakaldam 15 raz przez selfie gdzie juz wielokrotnie to robilem i za pierwszym razem bylo ok a tutaj caly czas odrzucaja ze moje selfie nie spelnia ich wymagan i proponuja kuriera. Mysle ze dlatego ze za selfie jest 150zl wiec samo mowi przez siebie

  • Wojciech Wojtczak 24 stycznia 2023 0

   Niestety nie we wszystkich bankach ten proces zakładania konta na selfie jest w pełni dopracowany. Sam korzystałem z tej metody w wielu bankach, ale w jednym z nich miałem duży problem (nie był to mBank).

 • Anonim 29 stycznia 2023 0

  Przekazuje mój identyfikator poleceń , gdyby ktoś chciał otworzyć konto: polecam2701 🙂

 • Łukasz 26 lutego 2023 0 1 odpowiedzi

  Gdzieś wyczytałem, że w każdym miesiącu trzeba mieć wpływy na rachunek w kwocie łącznej min. 7 tys. zł.

  • Wojciech Wojtczak 27 lutego 2023 0

   W przypadku Konta Intensive zgadza się. Aby uniknąć 49,5 zł miesięcznej opłaty za konto (karta do tego konta jest darmowa) trzeba zapewnić min. 7000 zł wpływów miesięcznie lub utrzymywać min. 100 000 zł aktywów na wszystkich posiadanych rachunkach w mBanku.
   W przypadku eKonta prowadzenie rachunku jest darmowe. Aby uniknąć 7 zł miesięcznej opłaty za kartę należy nią wydać min. 350 zł w miesiącu.

 • Małgorzata 15 marca 2023 0 1 odpowiedzi

  Jedno wielkie oszustwo! Mimo spełnia wszystkich warunków i nie posiadania konta przez odpowiednią ilość czasu nie dostałam żadnych pieniędzy. Nie polecam. Konto oczywiście zamknęłam i odradzam każdemu ten bank.

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w mBanku od 01.01.2020.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.05.2023.

Nagroda

450 zł premii w gotówce + 8% na Moje Cele.

Termin odebrania nagrody

Poszczególne części premii zostaną wypłacane do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja