zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 400 złotych premii dla nowych i obecnych klientów Citibanku. Zobacz, jak je zdobyć

400 złotych premii dla nowych i obecnych klientów Citibanku. Zobacz, jak je zdobyć

18 kwi 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Citibank ruszył z nową promocją dla obecnych i nowych klientów – nawet 400 zł premii za założenie konta osobistego Citi Priority z kartą debetową.

Uczestnik promocji Citibanku otrzyma dwie nagrody o łącznej wartości 400 zł. Jeśli jesteście chętni na tę całkiem sporą premię zapraszam do zapoznania się ze szczegółami! Zgarnięcie dodatkowych pieniędzy okaże się naprawdę proste.

Co możesz zyskać?

300 zł zwrotu za aktywne korzystanie z karty debetowej

100 zł premii za założenie konta

Kto może zgarnąć premię?

Do promocji może przystąpić każdy, kto nie posiadał w Citibanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego po 1 lipca 2016 roku.

Jeśli natomiast posiadasz kartę kredytową założoną w jakiejkolwiek promocji Citibanku, jak najbardziej również możesz przystąpić do tej akcji i zdobyć dodatkową kasę.

Oto w jaki sposób odbierzesz 300 złotych premii

Dokładnie dostaniesz 6% wartości transakcji jakie wykonasz kartą debetową w danym miesiącu, a początek przyznawania moneybacku liczymy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o prowadzenie konta.

  • żeby zakwalifikować się do moneybacku musisz w danym miesiącu kalendarzowym wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą na kwotę min. 50 zł
  • żeby otrzymać maksymalny zwrot 50 zł w każdym miesiącu, musisz zapłacić kartą za ok. 840 zł (transakcje w punktach usługowo-handlowych, płatności przez internet, opłaty za prąd i gaz)

Maksymalna łączna wartość nagrody wynosi 300 zł (przy czym maksymalna miesięczna kwota wypłacanej premii nie może przekroczyć 50 zł w każdym z kolejnych 6 miesięcy).

Pieniądze dostaniesz do 15-stego dnia po spełnieniu warunków w danym miesiącu.

Zobacz, jak zdobyć 100 złotych premii

Wystarczy, że spełnisz JEDEN z wymogów:

  • musisz wpłacić na swoje konto min. 30 tys. zł i utrzymać to saldo do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisana umowy o konto
  • na Twoim koncie w każdym z dwóch miesięcy musi pojawić się wpływ na konto tytułem wynagrodzenia w kwocie min. 5 tys. zł. Powinieneś mieć także aktywny produkt kredytowy w Citibanku

Jeśli spełniasz ww. warunki to do połowy drugiego miesiąca na Twoje konto wpłynie premia w wysokości 100 zł.

Warunki promocji

Do promocji możesz przystąpić najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Umowę o konto musisz podpisać najpóźniej do 31 lipca 2017 roku.

Uwaga! Na to musisz zwrócić uwagę

Choć promocja wygląda bardzo ciekawie jak zawsze musimy zwrócić uwagę na haczyki. Przede wszystkim warto pochylić się nad aktualną tabelą opłat i prowizji.

Opłata za konto Citi Priority wynosi 30 zł/miesiąc

Możesz jej uniknąć – wystarczy, że co miesiąc na Twoim koncie pojawi się wpływ w wysokości min. 5 tys. zł – w tytule powinno pojawić się słowo wynagrodzenie ;-). Jednocześnie powinieneś posiadać jakiś produkt kredytowy.

Opłaty za konto unikniesz także jeśli na wszystkich Twoich rachunkach w Citibanku saldo wyniesie łącznie min. 30 tys. zł.

Opłata za kartę debetową

Takiej opłaty nie będzie, dodatkowo nie zapłacisz także za wypłatę z bankomatów w kraju i za granicą oraz przelewy wykonane przez internet.

Podsumowanie

  • do 30 czerwca 2017 roku złóż formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie bankowej
  • do 31 lipca 2017 roku podpisz umowę o konto CITI PRIORITY
  • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy utrzymuj saldo na koncie 30 tys. zł lub zapewniaj wpływ tytułem wynagrodzenia na kwotę min. 5 tys. zł oraz utrzymuj jakiś produkt kredytowy w banku, a do połowy 3 miesiąca po podpisaniu umowy otrzymasz 100 zł jednorazowej premii
  • żeby otrzymać maksymalny zwrot 50 zł w każdym miesiącu, musisz dokonać płatności kartą za ok. 840 zł

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
***

Reasumując nie potrzebujesz dużo czasu by w prosty sposób zarobić dodatkowe 400 zł. Pierwszą premię w wysokości 100 zł otrzymasz już za samo założenie konta i zapewnienie na nim wpływów w wysokości min. 5 tys. zł w dwóch miesiącach. Dodatkowo dzięki tym 5 tysiącom automatycznie jesteś zwolniony z opłaty za konto.

Moneyback w tej promocji Citibanku również się opłaca. Możesz zyskać aż 6% wartości transakcji. Wykorzystując kartę debetową na około 840 zł w miesiącu dostaniesz nawet 50 zł zwrotu!

Sprawdź sam dokumenty, które dotyczą tej promocji:

Regulamin – 400 zł z Citi Priority
Tabela opłat i prowizji w Citibanku

Komentarze (0)