zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 400 zł w gotówce od Banku BNP Paribas w promocji Konta Otwartego na Ciebie!

400 zł w gotówce od Banku BNP Paribas w promocji Konta Otwartego na Ciebie!

20 paź 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

400 zł w gotówce za darmowe Konto Otwarte na Ciebie Banku BNP Paribas w promocji! Wystarczy otworzyć konto i spełnić łatwe warunki aktywności!

400 zł w gotówce od Banku BNP Paribas!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, co oznacza osobę nieposiadającą konta osobistego w Banku BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Do 400 zł premii od Banku BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie i aktywność:

  • Zaznaczając wszystkie zgody marketingowe najpóźniej do 07.11.2021 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z dowolną kartą płatniczą do konta i dostępem do bankowości elektronicznej;
  • Najpóźniej do 21.11.2021 podpisz umowę (elektronicznie lub fizycznie) o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN;

150 zł w gotówce

  • do końca listopada wykonaj przynajmniej 3 transakcje na dowolną kwotę w bankowości internetowej BNP Paribass lub za pomocą aplikacji mobilnej.

250 zł w gotówce

  • zarówno w grudniu, styczniu, jak i lutym wykonaj min. 5 transakcje BLIK na dowolną kwotę;
  • oraz zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 07.11.2021 lub zakończy się wcześniej, jeśli w akcji zarejestruje się 3000 uczestników.

Kiedy otrzymasz premię?

Wiadomość o przyznaniu poszczególnych części premii otrzymasz kolejno do 20.12.20212 oraz do 23.03.2022. Premia powinna pojawić się na koncie do końca danego miesiąca. Pamiętaj, że w przypadku otrzymania pierwszej widomości musisz jeszcze odwiedzić stronę promocji, aby potwierdzić swoje dane. Masz na to czas do 26.12.2021.

Pamiętaj, aby nie utracić prawa do odebrania nagród nie odwołuj zgód oraz nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta do odebrania ostatniej części premii.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

Ranking kont osobistych

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)