zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 400 zł premii za darmowe Nest Konto w promocji Nest Banku +7,1% na Lokacie Witaj

400 zł premii za darmowe Nest Konto w promocji Nest Banku +7,1% na Lokacie Witaj

5 lip 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocja Nest Konta: 400 zł premii w formie zwrotów za płatności kartą i wciąż wysokie oprocentowanie na Lokacie Witaj – 7,1% oraz Koncie Oszczędnościowym – 6,9%.

400 zł premii za Nest Konto

Sprawdź, czy możesz skorzystać z tej oferty!

Promocyjna oferta Nest Konta skierowana jest do pełnoletnich osób, legitymujących się polskim dowodem osobistym i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Naturalnie kluczowym warunkiem jest status nowego klienta. Oznacza to osobę, która nie posiadała konta osobistego w Nest Banku od przynajmniej 01.01.2021.

400 zł w formie zwrotów za płatności kartą przez 8 miesięcy:

Start
  • Najpóźniej do 30.09.2023 za pomocą strony promocji złóż wniosek o otwarcie Nest Konta z kartą płatniczą i wyrażonymi zgodami marketingowymi;
  • w ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o prowadzenie konta.
Aktywność

W każdym z 8 miesięcy posiadania Nest Konta:

  • zapewnij wpływy na konto o wartości min. 2 000 zł;
  • wykonuj transakcje kartą do konta żeby otrzymać 5% zwrotu od ich wartości (max. 50 zł miesięcznie)

(Żeby zdobyć maksymalny miesięczny zwrot w wysokości 50 zł musisz wydać kartą przynajmniej 1000 zł miesięcznie)

Wypłata

Każda część zwrotu zostanie wypłacona na Nest Konto do 20. dnia kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 30.09.2023.

Wyjątkowa oferta depozytowa wraz z Nest Kontem

Dla osób, które poza kontem osobistym szukają dobrego depozytu dla oszczędności oferta Nest Konta jest wyjątkowo korzystna. Wraz z kontem osobistym, które samo w sobie objęte jest promocją możesz skorzystać z oferty:

  • 7,1% do 25 000 zł przez 6 miesięcy na Nest Lokacie Witaj – dostępna przez 30 dni od otwarcia Nest Konta wyłącznie dla nowych klientów, którzy wyrażą zgody marketingowe oraz zapewnią comiesięczny wpływ na Nest Konto w kwocie min. 2000 zł (5000 zł w przypadku JDG i BIZnest Konta) i wykonają min. 3 operacje płatnicze na koncie (przelew, transakcja kartą lub Blikiem).
  • 6,9% do 50 000 zł przez 90 dni na Nest Koncie Oszczędnościowym – dla nowych klientów którzy wyrażą zgody marketingowe oraz zapewnią w 2 miesiącach (1 – w ciągu 30 dni od otwarcia konta i 2 – od 31 do 60 dnia od otwarcia konta) wpływ na Nest Konto w kwocie min. 2 000 zł i wykonają min. 3 operacje płatnicze na koncie (przelew, transakcja kartą lub Blikiem). Bez spełnienia tego warunku oraz dla kwot pomiędzy 50 000 – 400 000 zł oprocentowanie wyniesie 2,5%.

Jakie są najważniejsze cechy Nest Konta?

Nest Konto jako jedno z niewielu kont osobistych na rynku jest całkowicie darmowym rachunkiem. Dotyczy to nie tylko utrzymania konta, ale również posiadania fizycznej karty płatniczej. Użytkownik nie musi spełnić żadnych miesięcznych warunków aktywności, aby uniknąć opłat.

Darmowe również jest korzystanie z bankomatów sieci Euronet w Polsce oraz z wszystkich bankomatów w kraju, jeśli do wypłaty użyjesz BLIKA. Prowizja za skorzystanie z bankomatu obcego kartą płatniczą wynosi 6 zł.

Złóż wniosek

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do naszej grupy na facebooku, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!

Nie przegap

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient, który nie posiadał konta osobistego w Nest Banku od 01.01.2021.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30.09.2023.

Nagroda

400 zł premii w formie zwrotów 5% przez 8 miesięcy

Termin wypłaty nagrody

Każda część zwrotu zostanie wypłacona na Nest Konto do 20. dnia kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część