zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 400 zł premii w gotówce za Konto Jakże Osobiste Alior Banku! Dodatkowo 1% w formie moneybacku oraz 4% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł!

400 zł premii w gotówce za Konto Jakże Osobiste Alior Banku! Dodatkowo 1% w formie moneybacku oraz 4% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł!

1 lis 2022 Komentarze ok. 4 minut czytania 4.67 / 5 (3)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

400 zł premii za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Jakże Osobistego wypłacane po każdym z 8 miesięcy aktywności po 50 zł!

400 zł łatwej premii od Alior Banku!

Koto skorzysta z promocji Alior Banku?

Tak jak większość promocji bakowych również i ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które nie posiadały konta osobistego w Alior Banku oraz T-Mobile Usługi Bankowe, a także konta walutowego, czy Karty Kibica w Alior Banku od co najmniej 2 lat od przystąpienia do promocji.

Start
 • Najpóźniej do 30.11.2022 złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie zgody na kontakt marketingowy;
 • przed upływem 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku. Masz 3 możliwości weryfikacji tożsamości: przelewem z innego banku, wideo rozmowa lub wizyta kuriera;
400 zł

w każdym z 8 pełnych miesięcy od uruchomienia konta:

 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej Alior Banku
 • wykonaj min. jedną transakcje kartą wydaną do konta na dowolną kwotę.
Nagroda

Każde kolejne 50 zł otrzymasz na konto do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek

4% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł!

Aby zyskać 4% oprocentowania na koncie oszczędnościowym należy aktywować jako jedną z 11 korzyści „Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” oraz spełnić warunek aktywności. Polega on na wydaniu w miesiącu min. 300 zł kartą płatniczą do konta. Standardowe oprocentowanie wynosi 2%.

Jakie Korzyści do wyboru?

Pakiet korzyści do Konta Jakże Osobistego to pula dwunastu „ulepszeń”, które oferują dodatkowe funkcje lub inne korzyści towarzyszące korzystaniu z konta osobistego. Standardowo możemy wybrać 2 korzyści za darmo. Za każdą kolejną zapłacimy 3,50 zł miesięcznie. Jeśli jednak wykorzystamy w pełni daną korzyść, to okazuje się, że nie jest to wygórowana cena. W skład pakietu zawarte są następujące korzyści:

1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce,

2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,

3) Bezpłatne bankomaty za granicą,

4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,

5) Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne,

6) Ubezpieczenie w podróży za granicą,

7) Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,

8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych,

9) Pakiet bezpłatnych powiadomień,

10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania,

11) Punkty dla Graczy.

1% zwrotu (max. 20 zł miesięcznie) za pomocą karty w telefonie!

Moneyback 1% możliwy jest jeśli wybierzesz jako jedno z korzyści Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne. Aby zaliczyć transakcję do zwrotu musi ona zostać wykonane za pomocą jednej z usług: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK.

Maksymalna wysokość zwrotu może wynieść 20 zł miesięcznie. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

 

Konto Jakże Osobiste z korzyściami

Pierwsze 2 korzyści możesz wybrać za darmo. Za każdą kolejna korzyść zapłacisz 3,50 zł miesięcznie. To od ciebie zależy, czy skorzystasz z pełnego potencjału dodatkowych korzyści. Lista obecnie dostępnych korzyści:

 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • Bezpłatne bankomaty za granicą,
 • Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne,
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Pakiet bezpłatnych powiadomień,
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania,
 • Punkty dla Graczy.

Czas trwania promocji

W promocji możesz wziąć udział najpóźniej do 30.11.2022.

Jak zebrać całą premię?

Każda z część premii za miesiąc aktywności będzie przekazywana przez bank na wciąż aktywne Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Pamiętaj, aby nie rezygnować z konta, ani nie wypowiadać zgód marketingowych przed odebraniem ostatniej części nagrody!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie pobrana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10  miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

 

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

 

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Banku od 2 lat.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30.11.2022

Nagroda

400 zł w gotówce.

Termin odebrania nagrody

Każde z 50 zł z 400 zł wypłacone do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja