zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 400 zł premii w gotówce za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 2% moneybacku!

400 zł premii w gotówce za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 2% moneybacku!

1 gru 2022 Komentarze ok. 5 minut czytania 4.50 / 5 (4)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

400 zł premii za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Jakże Osobistego wypłacane po każdym z 8 miesięcy aktywności po 50 zł! Dodatkowo do 2% w formie moneybacku za zbliżeniowe płatności mobilne!

400 zł łatwej premii od Alior Banku!

Koto skorzysta z promocji Alior Banku?

Tak jak większość promocji bakowych również i ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które nie posiadały konta osobistego w Alior Banku oraz T-Mobile Usługi Bankowe, a także konta walutowego, czy Karty Kibica w Alior Banku od co najmniej 2 lat od przystąpienia do promocji.

Start
 • Najpóźniej do 28.02.2023 złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie zgody na kontakt marketingowy;
 • przed upływem 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku. Masz 3 możliwości weryfikacji tożsamości: przelewem z innego banku, wideo rozmowa lub wizyta kuriera;
400 zł

w każdym z 8 pełnych miesięcy od uruchomienia konta:

 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej Alior Banku
 • wykonaj min. jedną transakcje kartą wydaną do konta na dowolną kwotę.
Nagroda

Każde kolejne 50 zł otrzymasz na konto do końca kolejnego miesiąca.

Złóż wniosek

4% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł!

Aby zyskać 4% oprocentowania na koncie oszczędnościowym należy aktywować jako jedną z 11 korzyści „Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” oraz spełnić warunek aktywności. Polega on na wydaniu w miesiącu min. 300 zł kartą płatniczą do konta. Standardowe

8% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 400 000 zł przez 3 miesiące!

Konto Mega Oszczędnościowe to zupełnie odrębny rachunek od rachunku oszczędnościowego przy koncie osobistym. Aby skorzystać z oferty 8% należy osobno zadeklarować chęć otwarcia takiego rachunku i zdeponować wyłącznie nowe środki. Te uznawane są za bank, jako nadwyżka ponad saldo posiadacza konta na dzień 08.11.2022. Jeśli jesteśmy nowymi klientami banku to automatycznie wszystkie środki zdeponowane na koncie będą traktowane jako „nowe”. Aby oprocentowanie było aktualne należy jeszcze spełniać warunek aktywności tj. zapewniać na konto osobiste wpływ min. 2000 zł.

W skrócie:

 • Oprocentowanie – 8%
 • Depozyt – do 400 000 zł
 • Okres – 3 miesiące
 • Status środków – nowe (nadwyżka ponad saldo z 08.11.2022)
 • Dodatkowe warunki – zapewnienie wpływu 2000 zł miesięcznie
 • Status klienta – nowy i obecny
 • Wymagane konto osobiste – TAK
 • Oferta ważna do 14.12.2022

Od 1% do 2% zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne!

Moneyback 1% możliwy jest jeśli wybierzesz jako jedno z korzyści Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne. Aby zaliczyć transakcję do zwrotu musi ona zostać wykonane za pomocą jednej z usług: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK.

Maksymalna wysokość zwrotu może wynieść 20 zł miesięcznie, ale przez 3 miesiące (do końca lutego 2023) moneyback może wynieść aż do 50 zł miesięcznie (2% zwrotu). Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

 

Konto Jakże Osobiste z korzyściami

Pierwsze 2 korzyści możesz wybrać za darmo. Za każdą kolejna korzyść zapłacisz 3,50 zł miesięcznie. To od ciebie zależy, czy skorzystasz z pełnego potencjału dodatkowych korzyści. Lista obecnie dostępnych korzyści:

 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • Bezpłatne bankomaty za granicą,
 • Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne,
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Pakiet bezpłatnych powiadomień,
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania,
 • Punkty dla Graczy.

Czas trwania promocji

W promocji możesz wziąć udział najpóźniej do 28.02.2023.

Jak zebrać całą premię?

Każda z część premii za miesiąc aktywności będzie przekazywana przez bank na wciąż aktywne Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Pamiętaj, aby nie rezygnować z konta, ani nie wypowiadać zgód marketingowych przed odebraniem ostatniej części nagrody!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie pobrana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10  miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

 

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

 

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Banku od 2 lat.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 28.02.2023

Nagroda

400 zł w gotówce + 2% zwrotu

Termin odebrania nagrody

Każde z 50 zł z 400 zł wypłacone do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część