zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 350 zł w gotówce w promocji darmowego konta osobistego Banku BNP Paribas!

350 zł w gotówce w promocji darmowego konta osobistego Banku BNP Paribas!

23 gru 2021 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Nawet 350 zł premii w gotówce w najnowszej promocji darmowego Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas!

350 zł w gotówce!

Czy możesz skorzystać z tej oferty?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli tradycyjnie osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Banku BNP Paribas od przynajmniej 12 miesięcy.

Proste kroki do premii 350 zł od Banku BNP Paribas:

100 zł w gotówce

  • Zaznaczając wszystkie zgody marketingowe najpóźniej do 23.01.2021 zarejestruj się na stronie promocji i zaznaczając zgody na udział w promocji oraz konkursie, a także akceptując zgody marketingowe złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z dowolną kartą płatniczą do konta i dostępem do bankowości elektronicznej;
  • Najpóźniej do 06.02.2022 podpisz umowę (elektronicznie lub fizycznie) o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN;
  • Po zawarciu umowy o rachunku oraz aktywowaniu go najpóźniej do końca lutego wykonaj min. jedną transakcję bakowością internetową lub aplikacją mobilną oraz wykonaj min. 3 transakcję BLIKiem na dowolną kwotę.

250 zł w gotówce

  • 2 x 125 zł za aktywność otrzymasz, jeśli w marcu oraz kwietniu wykonasz te same warunki aktywności polegające na:
  • wykonaniu min. jednej transakcji bakowością online lub aplikacją, przynajmniej 10 transakcji kartą na dowolną kwotę oraz zapewnieniu wpływów o wartości min. 1000 zł w każdym miesiącu.

.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do zarejestrowania 3000 uczestników, ale nie dłużej niż do 23.01.2021 .

Kiedy otrzymasz premię oraz ewentualną nagrodę?

Informację o zdobyciu 100 zł otrzymasz do 22.03.2022, a najpóźniej do 27.03.2022 na stronie promocji uzupełnij dane do przelewu premii. Wiadomość o przyznaniu kolejnych 125 zł nadejdzie najpóźniej do 26.04.2022, a o kolejnych 125 zł 26.05.2022. Premie wpłyną na rachunek do końca tych miesięcy.

Pamiętaj, aby nie utracić prawa do odebrania nagród nie odwołuj zgód marketingowych oraz nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta do odebrania ostatniej części premii.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 5 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

Ranking kont osobistych

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)